Az ellenzék ma megszorongathatta volna a kormányt, de inkább elengedte
 

Az ellenzék ma megszorongathatta volna a kormányt, de inkább elengedte

Az ellenzéknek hosszú idő óta először sikerült - természetesen a sajtó segítségével – rákapaszkodni egy olyan, a kormány számára kínos témára, amire a legütőképesebb kormányzati reakció is az volt: nem biztos, hogy ez a Pharaon, az a Pharaon. Úgy tudjuk, a hétfői nemzetbiztonsági ülésen erről is kérdezhették volna a szakszolgálatokat, de a szocialistákon kívül minden ellenzéki párt képviselőjének akadt jobb dolga.

hvg.hu hvg.hu












Egymilliárd megy el a kvótanépszavazás utókampányára
 

Egymilliárd megy el a kvótanépszavazás utókampányára

Bruttó egymilliárd forintot költ a kormány az október 2-i kvótanépszavazás eredményének kommunikációjára. Az utókampányra vonatkozó szerződést még a referendum előtt megkötötték Rogán Antal szomszédjának cégeivel – írja a Magyar Nemzet.

hvg.hu hvg.hu



Jövő héten már havazhat is
 

Jövő héten már havazhat is

Hétfőn több helyen kiadós esőre kell készülni, s a következő napokban a havazás sem kizárt. A leghidegebb órákban mínuszokra kell készülni, s néhol nappal is csak 5 Celsius-fokig kúszik majd a hőmérő higanyszála.

MTI MTI

Az M1-esen vonuló menekültekkel riogatja Trump az amerikaiakat
 

Az M1-esen vonuló menekültekkel riogatja Trump az amerikaiakat

Miután egy korábbi kampányfilmjében sikerült marokkóiakkal illusztrálni a mexikóiakat, nem is annyira megdöbbentő, hogy Donald Trump legújabb tévéreklámjában most az M1-esen vonuló menekültek alakítják az Egyesült Államokat elárasztó illegális bevándorlókat.

hvg.hu hvg.hu