Szennyezett a Tisza, de ez hivatalosan nem baj
Szerves eredetű a barnás elszíneződés.
Egy Mikekarácsonyfához közeli tóba fulladtak bele.
Jó esetben ez lehet a királyi televízió egyetlen, valóban közszolgálati feladatot ellátó csatornája
Magyarország maga szeretné eldönteni, hogy kikkel akar együtt élni, ezért fontos, hogy október 2-án a lehető legtöbben szavazzanak nemmel a kötelező betelepítési kvóta ellen – mondta az Európai Néppárt alelnöke Sopronban, a Liszt Ferenc Konferencia és Kulturális Központban tartott lakossági fórumon szombat este. Szájer József, a Fidesz európai parlamenti képviselője hangsúlyozta: a népszavazás gyermekeink és unokáink sorsát fogja eldönteni.
Meredeknek nevezhető jegyzet jelent meg az október 2-i népszavazással kapcsolatban a hajdúböszörményi Szabadhajdúban. A szerző jó eséllyel kissé túlspilázta a migránsveszélyt.
Egy 44 éves férfi holttestére bukkantak a pécsi Felsőhavi utcában.
A mozdony személyzet nélkül gurult ki szombaton a ferencvárosi pályaudvarról, majd egy úgynevezett földkúpnál sikerült megállítani – számol be az Indóház.hu. A közlekedési portál szerint nagy szerencse, hogy nem jött szembe a szerelvénnyel másik jármű. A mozdonyt vissza kell emelni a vágányra. A művelet nem lesz egyszerű.
A magyar házelnök törököt fogott, de a németek nem eresztik.
Lángoló tévészékház, durva összecsapások tüntetők és rendőrök között, lelkesen "forradalmat" emlegető újságíró - 10 éve szivárgott ki Gyurcsány Ferenc őszödi beszéde, és ez szó szerint lángba borította az országot. Cikksorozatunkban naponta felidézzük az akkor történteket. Első rész.
Három autót és tíz épületet, sőt szobrot is összefirkált két fiú a Borsod megyei Tállyán.
Három, Fidesztől nem független csoport ismét lóhalálban sietett a kormány hecckampányába csicskának, a nemzeti hírügynökség meg tudósított róla, itt azt is elolvashatja, ami a tudósításból kimaradt.
Most nem Kecskeméten, hanem Győrben készült felvétel egy rongálóról.
Panaszkodott a Jamie's Italian étterem fölötti lakó, hogy nem tud aludni, és állítólag megfenyegette az étterem kialakításán dolgozókat. Végül fegyveres rendőrök jelentek meg a lakásán. Az étterem Zsidai Zoltáné, aki azt mondta a hvg.hu-nak, hogy fenyegetve érzi magát a lakótól.
A lakás tulajdonosaként a nő úgy engedte ott élni két ismerősét, hogy azok a prostitúcióért járó pénz egy részével fizettek érte.