Volt telitalálat a hatoslottón
A 44. héten megtartott hatos lottó sorsoláson a következő számokat húzták ki: 7, 11, 12, 22, 28, 29 – közölték a Szerencsejáték Zrt-től. Van telitalálatos szelvény.
A 44. héten megtartott hatos lottó sorsoláson a következő számokat húzták ki: 7, 11, 12, 22, 28, 29 – közölték a Szerencsejáték Zrt-től. Van telitalálatos szelvény.
Sokszor megélénkülhet jövő héten a szél, eső is hullhat, de alapvetően sokat süt majd a nap, és több helyen 20 fokig is melegedhet a levegő – derül ki az előrejelzésből.
Három autó rohant egymásba az M2-es autóúton a sződligeti lehajtónál vasárnap délután. A balesetben egy ember meghalt, többen megsérültek – közölték a katasztrófavédelemtől.
A következő napokban lassú javulás várható a levegő minőségében – közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat honlapján. Vasárnap Budapesten és Salgótarjánban is elrendelték a szmogriadó tájékoztatási fokozatát.
A képviselők a néhány napja benyújtott 2015-ös költségvetés tárgyalása előtt még az idei büdzsé módosításáról vitatkozhatnak az Országgyűlés jövő heti, egynapos ülésén.
Azokon a településeken, ahol meg kell ismételni az október 12-ei önkormányzati választást, kint maradhatnak a választási plakátok. Ezeken a helyeken nem érvényes a plakáteltávolításra vonatkozó szabályozás, mivel még tart a kampányidőszak.
Őrizetbe vették a három halottat követelő nagyvenyimi baleset okozóját – közölték vasárnap.
Az augusztusban elhunyt Bajor Imrének 18 éves fia mondta meg, hogy nem tudják megmenteni az életét a kínai orvosok. Marci erről a Klubrádió szombat délelőtt műsorában beszélt, ahol halottak napja alkalmából emlékezett augusztus 6-án elhunyt édesapjára. Az Interjúból a Bors oldalán olvasható rövid összefoglaló.
Salgótarjánban a szmogriadó tájékoztatási fokozatát rendelte el vasárnap a polgármester.
Vasárnap is folytatódik a frontmentes, időjárási szempontból nyugodt idő, ami továbbra is kedvez a légszennyező anyagok feldúsulásának, erősödhetnek a légúti panaszok a betegeknél. Érdemes elkerülni a forgalmas helyeket.
Leégett egy ötven négyzetméteres ház vasárnap hajnalban Zalaegerszegen, a Jánkahegyen. Az épület lakhatatlanná vált. A ház tulajdonosa egyedül volt az épületben, a mentők kórházba vitték.
Hetven éve, 1944. november 4-én déli 12 órakor omlott a Dunába az ostromlott Budapesten a Margit híd pesti szárnya, amit aláaknáztak a németek. A szombati csúcsforgalomban bekövetkezett katasztrófa oka és az áldozatok pontos száma napjainkig nem tisztázott.
A szmogriadó tájékoztatási fokozatát rendelte el Tarlós István főpolgármester Budapesten – közölték vasárnap hajnalban a főpolgármesteri hivataltól.
A belső sávon rendőri irányítás mellett megindult a forgalom az M1-es autópálya országhatár felé vezető oldalán Lébény közelében, ahol vasárnap reggel halálos baleset történt – közölte a rendőrség.
Holttestet találtak a tűzoltók egy leégett épületben Zámolyon.
Átköltöztetett megyeszékhely, a polgármesteri hatáskör korlátozása – ilyen lépesekre szánta el magát a Fidesz, miután néhány város „átállt” az ellenzékhez.
AZ INA-részvények eladása körül alakulhat ki az újabb magyar-amerikai konfliktus.