Népszava: Az se biztos, hogy jönnek kínai rendőrök Magyarországra
Az elvi lehetőség viszont adott lesz arra, hogy kínai rendőrök jöhessenek Magyarországra. Az ORFK szerint a magyar rendőrök munkáját segíti majd az érkezésük.
Az elvi lehetőség viszont adott lesz arra, hogy kínai rendőrök jöhessenek Magyarországra. Az ORFK szerint a magyar rendőrök munkáját segíti majd az érkezésük.
Magyar Gulyáson keresztül azt kérte a kormánytól, árulják el, milyen megszorításokra készülnek a júniusi választások után.
Az Érddel szomszédos Sóskúton lesz akkuberuházás, Aradszki Andrásék mégsem ott álltak be a kezdeményezés mögé.
Schadl elmondása szerint Lupkovics Beáta „nagyon félt”, de ő megnyugtatta, hogy az oktató nagyon jó barátja.
November helyett egy év átmeneti időszak után, csak 2025 vége felé vezetnék be a CT és az MRI vizsgálatok még tavaly nyáron eldöntött államosítását. A kormány ugyanis már most látja, hogy nem tud minden feltételt biztosítani – az eddigi magánszolgáltatók kártalanítását, az elegendő szakdolgozót, illetve az új gépeket.
Újabb törvény ad muníciót az államnak, hogy megkaparintsa vagy átjátssza a klientúrájának a kiszemelt vállalkozásokat. Ebbe azt a Gazdasági Versenyhivatalt vonná be, amelynek épp az üzleti élet tisztaságán kellene őrködnie. Farkas Zoltán és Mudra Márton István cikke.
„Úgy tűnik, Orbán elvesztette a fonalat, és ha Budapesten politikai váltás történik, akkor lehetséges, hogy a NATO-val, Oroszországgal és egyebekkel kapcsolatos magyar álláspont is megváltozik. De Orbánnak még nincs vége” – írta legfrissebb jegyzetében a kormányfőt személyesen is ismerő George Friedman.
“Hajnali 3 körül látogatták meg az üzemorvost, aki megállapította, hogy nagy valószínűséggel vegyszeres mérgezés, mentőt nem hívtak” – mesélte az RTL-nek egy névtelenséget kérő dolgozó.
Magyar elmondta: adminisztratív oka van annak, hogy csak alelnöke lett a pártnak, és nem elnöke.
Ebben az együttállásban nem kíván elindulni. Eredetileg a Párbeszéd listavezetője lett volna.
A magyar közélet állapota: parádés.
Az ellenőrzések megállapításairól később ígértek tájékoztatást.
A nyomozók tizenegy embert állítottak elő, közülük tízet hallgattak ki gyanúsítottként.
A Tisztelet és Szabadság Párt, vagyis a TISZA már évek óta létezik, egykori egri fideszes politikus is az alapítók között volt, de most Magyar Péter vette át – alelnökké is választották. A párt eddig választáson nem indult, most már Magyarral a június 9-i EP-választásra és az önkormányzati voksolásra is bejelentkezett.
Szabó perre ment Szeged város önkormányzatával, de nem neki adtak igazat. Az eljárás azért húzódott el, mert arra hivatkozva, hogy nincs lakcíme, semmilyen hivatalos bírósági iratot nem vett át.
Sikertörténetnek tartja a kőbányai önkormányzat a Hős utcai lakótelep felszámolását, amit azonban erőteljesen árnyalnak az ott ragadtak, illetve vidékre kényszerült egykori lakók beszámolói.
Az MSZP politikusát egy 40 milliós korrupciós üggyel kapcsolatban hallgatnák ki gyanúsítottként. Molnár Zsolt ezt komolytalannak tartja, azzal viccelt, hogy a korrupciós pénzből pomogácsok és békaemberek is kaptak jutalékot.