Mivel a vállalatok az elmúlt időszakban egyértelműen a képzésre fordítható összegek visszavágását tekintették költségcsökkentéseik egyik fő eszközének, különösen fontos szerepe van az új, hosszú távú képzési programoknak, legyen szó az új belépők felkészítéséről vagy a kezdő és gyakorló menedzserek fejlesztéséről - hangzott el a KPMG-BME Akadémia tizedik tanévnyitóján.
A holnap menedzserei új képességeket igényelnek, az üzleti iskoláknak új képzési programokra van szükségük, hogy segítsenek megszerezni ezeket - mondta Tomka János, a KPMG-BME Akadémia társelnöke az intézmény tizedik tanévnyitóján, hangsúlyozva, ahhoz, hogy lépést lehessen tartani a vállalatok igényeivel, új területek felé is nyitni kell: ilyen például az interim menedzser-felkészítés, vagy a képzési programok kidolgozásához is alapot szolgáltató kutatási projektek.
A KPMG-BME Akadémia a KPMG és a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem (BME) közös oktatási szervezete, mely 2001-ben azzal a céllal kezdte meg működését, hogy állandó, szervezett továbbképzési keretet biztosítson a KPMG ügyfeleinek és dolgozóinak, illetve feltérképezze a gazdaság igényeit és kidolgozza a megfelelő képzési programokat. Kurzusain a résztvevők elismert szakértőkkel sajátítják el az üzleti, gazdasági élet legújabb ismereteit. A KPMG-BME Akadémiát működtető KBA Oktatási Kft. nyilvántartásba vett és akkreditált felnőttképzést folytató intézmény. Regisztrációs szám: 01-0469-04, FAT lajstromszám: AL-1068.
©2010 KBA Oktatási Kft. a magyar jog alapján bejegyzett korlátolt felelősségű társaság.
Minden jog fenntartva.