Így nyerheti meg vásárlói bizalmát
Kérjen véleményt vásárlóitól, mert ezek biztosítják hitelességét és keltenek bizalmat új ügyfelei szemében. Mutatjuk, hogyan kérhet megbízható véleményeket vevőitől.
Kérjen véleményt vásárlóitól, mert ezek biztosítják hitelességét és keltenek bizalmat új ügyfelei szemében. Mutatjuk, hogyan kérhet megbízható véleményeket vevőitől.
Nem egészen 4300 cég szűnt meg Magyarországon májusban, számottevően kevesebb, mint áprilisban. Nagy örömre még sincs ok, nem biztos, hogy trendfordulóról beszélhetünk. „A közelmúltban indult eljárások azt vetítik előre, hogy egész évben magas megszűnési rátával számolhatunk” – mondja Tóth Tamás, az adatokat közlő Opten ügyvezető igazgatója.
Hodor nem sokkal bőbeszédűbb, mint a népszerű sorozatban, mindenesetre méltatja a kaméleonként mintáját változtató karkötőt, a Tago arcot.
Rosszul kinéző ásványvizek sorozatát hívja vissza a Szentkirályi. Nyugalom, a szóban forgó vizek az egészségre nem ártalmasak, csak esztétikailag nem stimmeltek.
Tragikus állapotokat talált az autószervizek és autósboltok ellenőrzése során a fogyasztóvédelmi hatóság. Átverés, lehúzás, garancia hiánya, nem kellő tájékoztatás, nem létező jótállás, árazás hasra ütve.
Hiába bírságolta végig a NAV az útjába kerülő ubereseket, a hatóság joghézag miatt perek sorozatára számíthat egy, a Magyar Nemzetnek nyilatkozó adószakértő szerint.
Átszervezési programja keretében mintegy tíz százalékkal, 25 ezerrel csökkenti alkalmazottai számát a HSBC Holdings Ltd., eladja törökországi és brazíliai érdekeltségeit, terjeszkedni kíván viszont Kínában és az ASEAN-térségben.
Újra meghosszabbították a Gattyán György és érdekeltségei ellen különösen jelentős vagyoni hátrányt okozó költségvetési csalás miatti nyomozást.
Lassul a McDonald's piaci térvesztése, a Consensus Metrix piackutató hétfőn közzétett jelentése szerint májusban világszerte 0,3 százalékkal csökkent a cég árbevétele az elemzők által várt 0,9 százalékkal szemben.
Az Orbán Viktor-közeli Garancsi István érdekeltsége, a MET csoport érdeklődik a horvát Petrokemija műtrágyagyár iránt. Ha mégsem ad be senki ajánlatot a gyárra, akkor várhatóan felszámolják.
Megnéztük, hogy a legjobb magyar focicsapatok, illetve további négy látványcsapatsport bajnokai a most megjelent 2014-es adatok alapján pénzügyileg is a topon voltak-e. Meglepetés nincs, a focisták sokkal több pénzből, de sokkal nagyobb hullámzással gazdálkodnak, mint a többiek – kivéve a veszprémi kézilabdásokat, akik már felnőttek a labdarúgás szintjére. A focibajnok Videoton vaskos mínuszt termel, a nagy szponzorokkal jól ellátott Fradit a tulajdonos 1 milliárdos apanázsa tartotta a felszínen, a kézilabda-Bajnokok Ligája-döntőt játszó Veszprém hiába triplázta meg a bevételét, veszteséges lett.
Egy betéti társaságnak 2008-ban járulék meg nem fizetéséből keletkezett tartozása. Hány év után évül el az adókötelezettség ebben az esetben?
A szolgáltató központokat működtető IT Services Hungary leaglább 400 új munkahelyet létesít Magyarországon a külgazdasági és külügyminiszter hétfői bejelentése szerint.
Meghatározott feltételek mellett az adózó adójának mérsékléséről és fizetési könnyítéséről dönthet a NAV.
Amikor az interneten vett bubis napijegy PIN-kódját tartalmazó sms megérkezett, feltűnt, hogy még csak nem is +36-tal kezdődő számról érkezett.
Thaiföldi befektető vásárolja meg az AC Milan olasz futballklub 48 százalékát.
A Magyar Kereskedelmi Engedélyezési Hivatal visszavonta a West Tour Holiday Utazási Iroda utazásszervezői és utazásközvetítői engedélyét. Az utazási vállalkozót pénteken törölték a hatósági nyilvántartásából, és egy évre eltiltották tevékenysége folytatásától – közölte a hatóság pénteken.
Gyurcsány Ferenc DK-elnök cége, az Altus Zrt. az általa elnyert uniós pályázat során nyilvánvalóan megtévesztő nyilatkozatot juttatott el az Európai Bizottsághoz - mondta Deutsch Tamás fideszes európai parlamenti (EP) képviselő szerint. Hozzátette, az Európai Néppárt frakciója szerint "a botrányos ügyet" az EP költségvetési ellenőrző bizottságának napirendjére kell tűzni.
Lerakták Magyarország legnagyobb napelemes erőművének alapkövét a Mátrában. A 15 megawattos teljesítményű fotovoltaikus erőmű az RWE német energiacég többségi tulajdonában lévő Mátrai Erőmű Zrt. beruházásában épül meg és mintegy 6,5 milliárd forintba kerül.