Iszapbirkózás lett Trump vámháborújából
Nem világos, hogy a leginkább szablyacsörgetésnek tekinthető kereskedelmi háború átmegy egy langymeleg állapotba, vagy augusztus elsején totális káosz lesz a vége.
A közösségi hálózat indulását kiveséző The Social Network című film sikere után egy hollywoodi cég megvásárolta a Google történetét bemutató könyv megfilmesítési jogait és már a lehetséges forgatókönyvíró után kutatnak.
A HotHardware technológiával foglalkozó oldal értesülései szerint a Groundswell Films Ken Auletta bestsellere, a Googled: The End of the World as We Know It című könyv alapján készítene filmet a keresőcégről.
A cég még augusztusban vásárolta meg az adaptációs jogokat, ám akkor még bizonytalan volt, hogy kezdenek-e bármit a lehetőséggel. Miután azonban a The Social Network rendkívül pozitív kritikákat kapott, megkezdődtek az előkészítő munkálatok és a vállalat már be is jelentette, hogy a filmet 2012-ben mutatják be.
A Groundswell többek között olyan filmeket jegyez, mint a Sean Penn főszereplésével forgatott Milk, illetve a Matt Damon nevével fémjelzett The Informant.
A HotHardware szerkesztői megjegyzik, az IT-piac két óriásának, a Microsoftnak és az Apple-nek a vezetőiről eddig egy tévéfilm készült csupán, The Pirates of Silicon Valley címmel. Az 1999-ben bemutatott alkotást több Emmy-díjra is jelölték.
Nem világos, hogy a leginkább szablyacsörgetésnek tekinthető kereskedelmi háború átmegy egy langymeleg állapotba, vagy augusztus elsején totális káosz lesz a vége.
Már a Szijjártó-libling akkugyáraknak sem jut az egyedi állami támogatásokból. Az Állami Számvevőszék súlyos kritikákat fogalmazott meg e rendszerrel szemben, mert nem szolgálja a gazdaság érdekeit.
Az ellenzéki politikus szerint ha a Tiszának kétharmada lenne, akkor Rogánt, Schadlt, Völnert, a Matolcsy-kör tagjait, és mindenkit, aki a magyaroktól lopott, bilincsben vinnék el.
Egészen hihetetlennek tűnő hírek, melyekről kiderült, hogy igazak. Hihető átverések. Mindkét fajtából jutott bőven az elmúlt hetekben a közösségi oldalakra.