A kérdőívet kitöltő 1700 japán lakos több mint a fele úgy véli, hogy országuk 50-60 éves, némely válaszadó szerint pedig még "idősebb", a hetvenes "korosztályhoz" tartozik. Mindent egybevetve Japán átlagéletkora 51,7 év, így a felsorolt országok korelnöke. A "korlistán" Japánt szorosan az Egyesült Államok (47,3 év) és Svédország (45,8 év) követi, Olaszország átlagéletkora pedig 44,6 év. Míg a japánok érzései szerint a Felkelő Nap országa a legidősebb, a legfiatalabbnak Kína bizonyult, amely a harmincas évei legelején van (31,5 év). Szingapúr egy évvel "idősebb" (32,5 év), míg India átlagéletkora 32,7 év. A megkérdezett japánok, amikor meg kellett indokolniuk az életkorbecslést, úgy vélekedtek, hogy nemzetük elvétette az utat, ereje egyre fogy, és csupán a múlt dicsőségéből táplálkozik.
Japán egy ötvenéves emberhez hasonlít
Japán, ha személy lenne, az ötvenes éveiben járna - derült ki a távol-keleti országban végzett online felmérésből, amelynek során kilenc európai és ázsiai állam, valamint az Egyesült Államok "életkorát" firtatták a kérdezők.

Még ki sem hallgatták a NER-es sztárpapot, aki meztelenre vetkőztetett védenceit masszírozta a gyanú szerint
Bejelentették a Tisza Párt új fővárosi frakcióvezetőjét
Nyaralók, figyelem! Informatikai gondok vannak a határátkelőkön és a reptereken
Az Air India-gép egyik pilótája megkérdezte a másiktól, hogy miért zárta el az üzemanyag-adagolót
A másik azt válaszolta, hogy ő nem tett ilyet.
Csúcsra járatta a valóság meghajlítását a FIFA elnöke, de a klubvilágbajnokság súlyos problémákra világított rá
Gianni Infantino komolytalan dicshimnuszairól, a felemás színvonalú meccsekről, nevetséges jegyárzuhanásokról, kizsigerelt játékosokról és persze a torna döntőjének két résztvevőjéről is szó lesz.