Iszapbirkózás lett Trump vámháborújából
Nem világos, hogy a leginkább szablyacsörgetésnek tekinthető kereskedelmi háború átmegy egy langymeleg állapotba, vagy augusztus elsején totális káosz lesz a vége.
Sokféle trükkel lehet meghosszabbítani a telefonok konnektorfüggetlen működési idejét, de amit a Gionee kitalált, az tényleg egyedülálló.
Már hihetetlenül vékony okostelefonjaival is megmutatta a Gionee, hogy az innováció elkötelezettje, és a mostani – kiszivárogtatott – újdonság ugyancsak ezt támasztja alá. Bár különféle fogásokkal, például az energiafaló appok felderítésével és törlésével vagy ügyes alkalmazásokkal meghosszabbítható a készülékek akkus üzemideje, azért a gyártók is igyekeznek minél erősebb energiaadókat tenni telefonjaikba.
Ezeknél jóval frappánsabb és egyedülállóbb megoldást kínálhat a Gionee újdonsága, a Gionee M5 – legalábbis a gyártó egyik kiszivárogtatott képe szerint. A Weibón (is) bemutatott képből ugyanis kiderül, hogy a gyártó két akkut helyez el a telefonban. Amíg az egyik működik, a másik őrzi töltését, s ha már lemerült a társa, a helyébe lép.
Bár az akkuk adatai egyelőre nem ismertek, de már két közepes akkunál is négynapos hálózatfüggetlen működési idővel lehet számolni a GizmoChina szerint.
Minthogy a Gionee vékony telefonjairól híres, feltehetően megoldották az akkuk nagyságából eredő problémát is, és nem valami téglaszerű telefon lesz az újdonság. Reméljük, hogy hamarosan újabb részletek is napvilágot látnak a különlegességről, mi mindenesetre rajta tartjuk a szemünket.
Nem világos, hogy a leginkább szablyacsörgetésnek tekinthető kereskedelmi háború átmegy egy langymeleg állapotba, vagy augusztus elsején totális káosz lesz a vége.
Már a Szijjártó-libling akkugyáraknak sem jut az egyedi állami támogatásokból. Az Állami Számvevőszék súlyos kritikákat fogalmazott meg e rendszerrel szemben, mert nem szolgálja a gazdaság érdekeit.
A világ legnagyobb húsipari cége, a brazil JBS a New York-i tőzsdére lépett, hogy finanszírozza a további növekedését. A zilált múltú vállalatot rendre megtalálják környezetvédők, politikusok és piacfelügyeletek.
Egészen hihetetlennek tűnő hírek, melyekről kiderült, hogy igazak. Hihető átverések. Mindkét fajtából jutott bőven az elmúlt hetekben a közösségi oldalakra.
Néhány szón, gesztuson múlt 1990-ben, hogy nem borította el Erdélyt az erőszak.