Ufókkal együtt kerülhetnek mobilja képernyőjére a bolygók
Ezzel az élő háttérképes alkalmazással a Naprendszer bolygói mellé űrhajókat, aszteroidákat és ufókat is kap androidos mobilja képernyőjére.
Ezzel az élő háttérképes alkalmazással a Naprendszer bolygói mellé űrhajókat, aszteroidákat és ufókat is kap androidos mobilja képernyőjére.
Szokatlan, kémprogramokat idéző módon gyűjthet adatokat felhasználóiról a Windows 10 már kipróbálható verziója.
A Világgazdaság szerint eddig akadálytalanul haladt a blokkolási hullám, de a külföldi engedéllyel rendelkező online szerencsecégek pert indítottak Magyarország ellen. Emiatt pedig például az elsők között letiltott két honlap újra elérhető lett.
Egy hete derült ki, hogy a DIGI is nyert a frekvenciatenderen. Akkor még sok volt a kérdés, azóta a cég részben igyekezett eloszlatni a piacra lépése körüli homályt.
A KPMG nemzetközi tanácsadó cég által vezetett konzorcium 140 gondot és kockázatot tárt fel a német hadsereg (Bundeswehr) legnagyobb fejlesztési programjaiban, amelyek összértéke 57 milliárd euró.
Nem mindenki lehet képzett fotós, így sokaknak jól jöhet egy olyan app, amely mindig megmutatja, hogy merre nézzen a kameránk ahhoz, hogy a látottakat profi beállításban rögzítsük.
Az alapoktól kezdve teljesen újratervezték sokak kedvenc gyümölcsszeletelős játékát.
Két hét egy másik világban, két hét a konkurens telefonnal. Íme az Android-hívő iPhone 6-ról szóló beszámolója.
A timelapse technikával készített videók szépségét sem elégszer bemutatni nem lehet, sem betelni velük. A Rustad Media csapata két Canon géppel vette nyakába Norvégiát, öt hónapon át 15 ezer km-t tettek meg – az eredményt pedig az alábbi videóban láthatjuk.
Különös, de mindenképpen hasznos változáson mennek át London világhírű telefonfülkéi.
Három agykutató, egy norvég házaspár és egy amerikai szakember között osztják meg az idei orvosi Nobel-díjat.
A kiszivárgott képernyőképek tanúsága szerint olyan egyszerűen utalhatunk majd pénzt ismerőseinknek a Facebook Messengerrel, mintha csak egy fotót küldenénk át.
Hiába remek egy alkalmazás, ha nincsen tekintettel az akkumulátor véges kapacitására.
Az amerikai részvénytőzsde technológiai papírjainak túlértékelése miatt 14 éve rég nem látott gazdasági mélyrepülés jött el a tech-cégek számára. A jelek szerint újabb katasztrófa közeleg.
Az androidosoknak és az iPhone-osoknak is van egy jó hírünk: előbbieknek az, hogy a hihetetlen képmanipulációkra képes Fragment számukra is elérhető, az Apple mobilosoknak pedig az, hogy ők ezúttal ingyen tölthetik le.
Hétköznapi körülmények között gyakorlatilag lehetetlen kimutatni azt az új módszert, mellyel klasszikus értelemben vett vírus nélkül lehet támadást intézni a számítógépek ellen. Elég hozzá egyetlen pendrive. Vagy egér. Vagy billentyűzet. Vagy bármilyen más USB-s eszköz.
A Beatles zenéi és a buddhizmus mellett Steve Jobs-ra nagy hatással voltak Dylan Thomas versei is. Az Apple három éve október 5-én meghalt ikonikus vezetőjére a walesi költő egyik versével emlékezünk.
Izgalmas kérdés, vajon mire lesz elég az okosórák viszonylag kis kijelzője, például mennyire lehet majd játszani az ilyen eszközökön.
A hét legfontosabb bejelentését kétségtelenül a Microsoft tette: a Windows 8 után rögtön a Windows 10-et mutatták be, és tették elérhetővé próbaverzióját. Íme a hét legérdekesebb tech hírei.
Elavultnak még igazán nem mondható az A8-as processzor, azonban egyre többet hallani már az utódról, az A9-es chipsetről.