Halálos baleset miatt teljes útzár az 55-ösön
Egy ember meghalt, négyen megsérültek pénteken kora este az 55-ös főúton Baja és Pörböly között, amikor frontálisan ütközött két személyautó, majd az egyik jármű egy fának csapódott.
Egy ember meghalt, négyen megsérültek pénteken kora este az 55-ös főúton Baja és Pörböly között, amikor frontálisan ütközött két személyautó, majd az egyik jármű egy fának csapódott.
A gumivásárlás elsőre nem tűnik bonyolultnak. Veszek négy abroncsot, átrakatom a gumissal és autózom tovább. A következőkben kiderül, hogy ez a viszonylag egyszerű folyamat a végtelenségig bonyolítható.
Szalagkorlátnak ütközött egy autó péntek délután a 6-os főúton Ercsi és Százhalombatta között; a balesetben senki nem sérült meg, de a helyszínelés miatt az érintett útszakaszon teljes útzár van érvényben.
Pénteken még keleten több helyen lehet eső, zápor, szombaton csapadék nem valószínű - jelenti az Országos Meteorológiai Szolgálat.
Teherautóval ütközött, majd egy betonelemnek csapódott egy személygépkocsi pénteken Csepelen, az autó sofőrje a kórházban belehalt sérüléseibe.
Hatan könnyebben megsérültek, amikor összeütközött egy rendőrautó és egy személygépkocsi péntekre virradóra Budapesten, a Wesselényi utca és az Izabella utca sarkánál - mondta Németh Cecília, az Országos Mentőszolgálat sajtóügyeletese.
Az idén meghaladhatja az egy milliót a személygépkocsik és könnyű teherautók kibocsátása Csehországban, s ezzel történelmi rekordot dönthet a gyártás a cseh autóipari szövetség adatai szerint.
A járműipara és az ahhoz kapcsolódó területekre koncentrál a győri Széchenyi István Egyetem most elfogadott kutatási, fejlesztési és innovációs stratégiája - mondta el egy pénteki szakmai tanácskozáson Rechnitzer János rektorhelyettes.
Közlekedési baleset miatt teljes útzár van Csepelen, a II. Rákóczi Ferenc úton. Egy kamion és egy személyautó ütközött össze.
A Jato Dynamics adatai szerint októberben 8,07 százalékkal nőttek az autóeladások 2009 októberéhez viszonyítva. A legnépszerűbb márka a Volkswagen, a legnépszerűbb modell a Skoda Octavia volt a múlt hónapban. A legnagyobb visszaesők: a Fiat, a Honda és a Suzuki.
A tervek szerint új nyomvonalon építik meg a 81-es út Kisbért és Ászárt elkerülő szakaszát, valamint egy kapcsolódó körforgalmú csomópontot - írta pénteken a kemma.hu, Komárom-Esztergom megye egyik napilapjának internetes portálja.
A fejlődés korábbi jelei ellenére az európai autópiacon továbbra is a csökkenés a jellemező trend – derül ki a JATO Dynamics legfrissebb piaci összefoglalójából.
Egy vándoranekdotából városi legendává mutálódó sztori a kis híján elütött, részeg biciklisről, akit autósok bosszúból áthurcoltak a fél országon, az Urbanlegends.hu blog tálalásában.
A fővárosban csütörtök hajnalban a Lágymányosi hídon történt halálos közlekedési balesetben meghalt három fiatalt gyászolja Jászberény. Az elhunytak a Jászság Népi Együttes tagjai voltak, és a művészeti csoporthoz tartozik a három súlyos sérült is - írja az Új Néplap.
Felújítás miatt péntek este hét órától hétfő reggel hatig újra lezárják a ferihegyi repülőtérre vezető gyorsforgalmi utat.
Lassan hétéves, 75 ezer kilométert futott Honda Jazzünk remekül működik, eddig csak olajat és kopó alkatrészeket...
Négy forgalmas úton újítja fel az útburkolatot a Fővárosi Közterület-fenntartó pénteken.
November első hetében két éjszakán át mérte 8-8 különböző gumiabroncs menetdinamikai jellemzőit egy Toyota Aurison és egy Suzuki Swiften a Genertel téligumi-teszt csapata Újpesten, egy vezetésbiztonsági pályán. A tesztautókban műszerekkel rögzítették, hogy a tesztfeladatok során mikor csúsztak ki és hogyan fékeztek 0-ra az egyes gumiabroncsokkal a tesztautók. A mérnökök külön pontozták a különböző gumik nyújtotta biztonságot vizes és száraz aszfalton, fékezéskor, illetve éles kanyarban.
Fékezés nélkül rohant bele egy pirosnál álló teherautóba Miskolcon csütörtökön délután egy autó, a szemtanúk szerint a 34 éves rudabányai férfi a kutyájával foglalkozott. A férfi a kórházba szállítás közben, a kutya a helyszínen vesztette életét.
Könnyebben megsérült egy csecsemő, amikor egy autós felborította babakocsiját a XIX. kerületben a Corvin körút és a Mészáros Lőrinc utca sarkán, Budapesten csütörtökön.