Állj félre, dezodor: kész a gép, ami plazmával tünteti el a testszagot
Két dél-koreai orvos készítette el a PlaDeo nevű eszközt, és azt ígérik, másfél, de legfeljebb három perc alatt elpusztítja az izzadságszagot okozó baktériumok 90 százalékát.
Két dél-koreai orvos készítette el a PlaDeo nevű eszközt, és azt ígérik, másfél, de legfeljebb három perc alatt elpusztítja az izzadságszagot okozó baktériumok 90 százalékát.
Az Indiegogón gyűjtötték a pénzt arra a különleges alsóneműre, amely egy speciális anyagnak hála folyamatosan öntisztul. Legalábbis a gyártó szerint.
A Teracube egyszer már elkészített egy zöld mobilt, az pedig annyira bejött a fogyasztóknak, hogy most előálltak egy erősebb, de ugyanúgy környezetbarát változattal.
A svájci Rolling Square vállalkozás eredetileg 10 ezer eurót szeretett volna összegyűjteni az Indiegogón, hogy beindítsák a Tau nevű külső akkumulátor gyártását. Már közel 200 ezer eurónál járnak.
A márciusban indított Indiegogo-kampányban a célul kitűzött összeg alig 1 százaléka jött össze.
Az Energizer még februárban leplezte le a fél tégla méretű mobilját, amiről most az is kiderült, mennyiért lehet megrendelni.
Nem várt fordulatot vett egy kis projektor története az Indiegogón. Úgy tűnik, a fejlesztőknek olyan dolgot sikerült kitalálniuk, amelyre valóban nagy szükség van.
A Hupnos-féle légzőmaszk nem csak kényelmes, hatásos segítség azok számára, akik rendszerint horkolnak. Már több mint 600-an jelezték, hogy érdekli őket.
A Samsung új startup cége, az Innomdle Lab készítette el azt a fejhallgatót, ami egyszerre képes az aktív zajszűrésre és arra, hogy hallhatóvá tegye a külső hangokat.
A Swipe Chapters: Fallen Mankind egy különleges kártyajáték, melynek minden elemét kézzel készítették, ráadásul végtelenszer újrajátszható. Megvalósításához az Indiegogón gyűjtik a pénzt a fejlesztők.
A Lego által kínált készletek többsége alapvetően a gyerekeknek való, de közismert tény, hogy a "nagyobb gyerekek" is szívesen legóznak. Most nekik, a felnőtteknek állt elő valamivel a játékvállalat.
Az Astrohaus új fejlesztése egy táskába is könnyen becsúsztatható modern írógép, mely bár külsőre egy laptopra hasonlít, mégis sokban különbözik attól. Például, hogy akár 30 óráig is bírja a munkát. Csak szövegelésre jó, de úgy tűnik, arra nagyon.
Nem kell tucatnyi töltőkábelt magunknál tartani, az inCharge mindezeket ugyanis diszkréten helyettesíti. Az már csak kellemes ráadás, hogy szinte minden elektronikai eszközzel, így telefonnal és táblagéppel is kompatibilis.
A Nano nevű eszközt egy gödöllői startup cég készítette. Képes egy egész család napi vízszükségletét megtisztítani.
Néha mindenkinek jól esik kicsit elvonulni a világtól, ehhez pedig kiváló társ lehet a Light Phone nevű kis készülék. A minimalista mobil második kiadása bár papíron többet tud elődjénél, összességében továbbra se valami okos – és épp emiatt annyira vonzó.
Egy jobb számítógép teljesítményét és a kézi konzolok legfőbb előnyét, a méretből adódó hordozhatóságot szuszakolta legújabb fejlesztésébe egy kínai gyártó.
A Moon segítségével 360 fokban nézhetjük át a szobát, ráadásul a készülék képes automatikusan abba az irányba fordulni, amerről hangot hallott. A legmenőbb tulajdonsága viszont az, hogy lebeg.
Zseniális az ötlet, és a videók alapján a megvalósítás is: egyszerű eszközzel turbózták fel a strapabíró papírból hajtogatott repülőgépet, amit mobillal a kertben, a parkban, az irodában vagy a lakásban is lehet irányítani, sőt, trükkökre is képes a levegőben. 10 ezer forintért remek választás lehet karácsonyra.
A budapesti Semmelweis Ignác Szakképző Iskolában oktató Vörös Tamás néhány éve szervezte meg először a Folyékony nitrogén partyt, hogy látványos kísérleteket végezhessen az anyaggal. A diákok imádták, a folytatáshoz azonban több százezer forintra lenne szükség. A fizikatanár most úgy döntött, az Indiegogón próbálja összegyűjteni a pénzt a folytatásra.
A netes közösség pénzét kérte (és bőven meg is kapta) egy olyan gyümölcscentrifuga, amely minden háziasszony álma lehet, ugyanis nem kell tisztítani.