Médiafelügyeleti káosszal futhatunk neki az önkormányzati választásoknak
Feloszlott a Médiatanács jelölőbizottsága a Fidesz erőteljes asszisztálásával.
Feloszlott a Médiatanács jelölőbizottsága a Fidesz erőteljes asszisztálásával.
A piaci szereplők észrevételeit is figyelembe véve a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) csütörtökön véglegesítette az 5G-s mobiltechnológia bevezetéséhez szükséges frekvenciák árverésének részleteit tartalmazó dokumentációt. A szolgáltatók augusztus 8-án nyújthatják be a jelentkezésüket a vonatkozó árverésre.
A céget megbüntette a médiahatóság, mert nem értesítette a felhasználókat a számlázási gyakorlat változtatásán. A cég szerint nem történt olyan változtatás, ami miatt szólnia kellett volna.
Az állam is bekapcsolódhat az 5G-infrastruktúra több százmilliárd forintos kiépítésébe. Mészáros Lőrinc szintén érdeklődik a távközlési iparág iránt.
Nyilvánosak a magyarországi 5G szolgáltatást lehetővé tevő frekvenciasávok tervezett kikiáltási árai. De mennyit érnek a leendő pályázóknak a frekvenciasávok, mit nyerünk vele mi, a felhasználók, és mit tehet az állam, hogy mielőbb élvezhessük az 5G-s adatátvitel előnyeit?
Korábban a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság döntött így.
A bírság a Baywatch című film korhatár-besorolásáért járt.
Hamarosan kénytelenek lesznek megint dönteni a Tények-tudósításról, miután Ujhelyi István próbaperben harcolta ki az eljárás megismétlését. Megkérdeztük a médiahatóságot, miért nem fizeti ki a bírósági eljárásban megítélt perköltséget a szocialista politikusnak, egy nappal később átutalták a (köz)pénzt.
Koltay Gábor pedig újabb dokumentumfilmet csinálhat Trianonról. Az NMHH döntött a történelmi dokumentumfilmes keret sorsáról, kommunistázós témával lehetett leginkább befutni.
A győztes is egy zenés film, de nem a Queenhez, hanem az ABBA-hoz kötődik.
A Huszárik Zoltán-pályázat tavalyi keretéből kisjátékfilmek gyártásának támogatására összesen 73,4 millió forint mecenatúra-támogatást ítélt oda a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Médiatanácsa.
A Ripost-cikk éppen a hajléktalanok kirekesztésével ellentétes üzenetet fogalmazott meg - áll az NMHH közleményében. De megúszta a Magyar Idők egyik cikke is.
Miután beszámoltunk arról, hogy a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) nyomására a Candide című sorozat alkotóinak meg kellett vágnia az elkészült filmet, az NMHH-nak is feltettük az ügyre vonatkozó kérdéseinket. Válaszoltak.