#Orbán-rendszer

Tóta W.: Az utolsó ünnepély

Legyen ez az utolsó március 15-e! Felejtsük el ezt a tévutat, és mondjuk ki bátran: Magyarországnak ebből a háborúból ki kellett volna maradnia! Ünnepeljük helyette április negyedikét, amikor orosz barátaink érvényesítették jogos biztonsági érdekei­ket, és megmutatták a magyaroknak, hol lakik az Úristen. Vélemény.





Tóta W.: Köpött a maci

Tíz évünk ment rá az oroszbarátságra, és most égő pofával oldalgunk el, hogy a mi fejünkre ne boruljon a gyümölcse. Az ukránok a világ hősei, csodált, büszke és szabad nép. Minden, ami mi nem vagyunk. Nem is lehetünk, amíg magunk választjuk azt a sorsot, amire ők az életük árán mondanak nemet. Vélemény.



Tóta W.: Vezércsel

Márki-Zay Péter soha egy szóval se mondta, hogy zsidónak, melegnek vagy migránsnak lenni bűn. Végig arról beszél, hogy hányan hirdetik ezt úgy, hogy maguk is érintettek. A képmutatásról beszél. Vélemény.