Egy kutatás szerint a politikusok évekkel tovább élnek, mint az átlagemberek
A jelenség hátterében több tényező is állhat: többet keresnek, és kevesebb a dohányos köztük.
A jelenség hátterében több tényező is állhat: többet keresnek, és kevesebb a dohányos köztük.
A hatalomittasok dominanciajelzéseket lövellnek szét, fontos, hogy a környezetük tisztában legyen azzal, ki az erősebb. A hierarchia csúcsán lenni azonban nem csupa boldogság.
Az első három helyen fideszes politikust találunk, a miniszterelnök után Szijjártó Pétert és Novák Katalint kedvelik a legtöbben.
Az amerikai Ohio állam egyik képviselője, Andrew Brenner többször is megpróbálta beállítani a Zoomon a hátteret, hogy úgy tűnjön, odahaza ül. De nem ott ült.
Az egykoron Giulio Andreotti által használt Fiat 132 hamisítatlan 70-es évekbeli életérzéssel támad.
Fohsz Tivadar meggyanúsítása után megnéztük, kik ellen és milyen ügyben indult rendőrségi eljárás az elmúlt évtizedben. Hosszú a lista, kormány- és ellenzéki oldalról találni érintetteket gazdasági vonzatú ügyek és szexuális tartalmú bűncselekmények miatt is.
Leültek, hogy megbeszéljék, hogyan üléseznek majd a vírus miatt – nem kellett volna.
Sokan félreértették, mások félremagyarazták, netán szándékosan, saját politikai céljaikra használták föl azt, hogy a bő két hete elhunyt Bogdán László reflektív módon, gyakran igen kritikusan gondolkozott és fogalmazott saját közösségéről. Vélemény.
A rendszerváltás előtt írtak egy könyvet az R-GO-ról, amelyben a zenekar tagjait kedvenc politikusukról is kérdezték.
Sokadik alkalommal sem változtatott a Facebookon terjedő álhírek és politikusi hazugságok kapcsán alkotott véleményéről Mark Zuckerberg.
Kizárták, leváltották, lemondott, maradt, ment és maradt is. A rendszerváltás óta mindegyik variáció előfordult, amikor politikusok bármilyen botrányba keveredtek, ebből a szempontból a Borkai-ügy sem példátlan. A skandalumok kiváltó oka is sokféle volt, a lista a bűncselekménytől az összeférhetetlenségen át a parlamenti szavazásig terjed. Összeállításunk messze a teljesség igénye nélkül készült.
Máshogy kezeli ezentúl a felületén megszólaló politikusok bejegyzéseit a Facebook. A közösségi oldal csak akkor avatkozik majd be, ha úgy ítélik meg, hogy a tartalom valódi károkhoz vezethet.
A '70-es, '80-as évek demokratikus ellenzéki tagja, később az SZDSZ prominense 2015-ben a HVG-nek azt mondta, a NER polipkarú, korrupt rendszerében sem az építész nem akar maradni, és a politikában sincs keresnivalója, amíg abba nem kerülnek vissza a liberalizmus elemei. Így marad számára a film, a tanítás és a szabad művészet. Ez a HVG-portré eredetileg 2016. január 2-án jelent meg. Rajkról 2019. szeptember 12-én írtuk meg, hogy elhunyt.