#töltő


















Egy iPhone miatt halhatott meg egy 23 éves nő

Családtagjai szerint egy töltés alatt lévő iPhone okozta egy fiatal kínai nő halálát. A rendőrség megerősítette, hogy az áldozat testén áramütés nyomai voltak, miután az okostelefonon beszélt. Az Apple kivizsgálja a történteket.



Szabad-e telefonálni töltés közben?

A konnektorba dugott mobillal való telefonálás veszélyeire hívja fel a figyelmet egy képekkel illusztrált levél. Az Urbanlegends.hu megnézte, mennyire kell vigyázni.