A világ legnagyobb agydaganatát távolították el indiai orvosok
Hét órába telt, mire eltávolították az 1,8 kilogrammos tumort.
Hét órába telt, mire eltávolították az 1,8 kilogrammos tumort.
Mielőtt lelépnénk, még megtehetünk mindent, ami rajtunk múlik.
A Brit Awards díjkiosztóra tegnap este került sor a londoni O2 Arénában.
Az egyiptomi hatóság két járőre épp az egyik bank előtt teljesített szolgálatot, amikor különös dologra lettek figyelmesek: egy gyermek csüng az egyik harmadik emeleti iroda ablakából. A fiatal életét csodával határos módon sikerült megmenteni.
Nem csak a csülökről kéne lemondania a magyarnak, ha iszlám hittudósok diktálják, mit szabad megenni. Bajba kerülne Andy Vajna étterme, a Nobu is.
A Budapest Pride Fesztivál szervezői előbb felkérték Kiss Noémi írót, hogy tartsa meg ő a nyitóbeszédet júniusban, majd hirtelen lemondták Kiss beszédét. A munkássága során szociálisan érzékeny témákkal foglalkozó író szereplését azért utasították vissza, mert állításuk szerint Kiss megbántotta a transznemű közösséget.
Az antidepresszánsok tényleg hatnak, vagyis van értelme gyógyszerrel kezelni a depressziót.
A speciális öltözet legdrágább darabja a cipő, az ugyanis a pengével együtt több mint 600 ezer forintba kerül.
A színésznő, aki a 168 Órának adott interjút, azt ígéri, hogy, ha megerősödik, ősszel visszatér a Nemzeti Színházba.
Négy budapesti hotelnek szórt csillagokat a Forbes Travel Guide, az egyetlen – magát függetlennek aposztrofáló – nemzetközi kalauz, amely teljeskörűen értékel luxushoteleket, éttermeket és spákat.
Bemutatjuk egy nemzetközi, szüléssel kapcsolatos fotópályázat nyerteseit. A képek az otthonszülés és a szoptatás intim közegét, a császáros szülés első pillanatait ragadják meg, a vajúdásról készült fotókon pedig szinte érezzük a hosszúra nyúló, fájdalmas perceket. Több mint ezer kép érkezett a Birth Becomes Her című nemzetközi fotópályázatra, ezek közül három ország zsűrije 20 fotót választott ki díjazottként. A képekkel a születés, szoptatás, vajúdás, a szülés utáni pillanatok és az anyaság kategóriákban lehetett nevezni. Az abszolút nyertes kép egy belga fotóművész alkotása lett, Marijke Thoennek azt a pillanatot sikerült elkapnia, amikor egy kislány először pillantja meg az anyukájából kibújó kistesvtérét. A képet igazán különlegesség az teszi, hogy a testvér számára is végignézhetővé tett szülés pontosan rímel arra, hogy az anya egy átlátszó kádban vajúdott.
A Fidesz „jó szokása” szerint oktatási programmal sem készül, de több jelből sejthetjük, mi következik.
A hétköznapokban a sztereotípiák általában még útját állják a férfikönnyeknek, a sportpályákon azonban egyre inkább megszokott látvány az örömében vagy bánatában síró férfi képe.
Bemutatjuk egy nemzetközi, szüléssel kapcsolatos fotópályázat nyerteseit. A képek az otthonszülés és a szoptatás intim közegét, a császáros szülés első pillanatait ragadják meg, a vajúdásról készült fotókon pedig szinte érezzük a hosszúra nyúló, fájdalmas perceket.
A rejtélyes húg terhessége is nagyon rejtélyes, de a dél-koreai sajtó tudni véli, hogy a téli olimpia helyszínén megtörtént a nagy bejelentés.
Az AFP francia hírügynökség riportot közölt arról, hogy milyen olajozottan működik Magyarországon az új politikai humor Bödőcs Tiborral az élen. A cikkben üdvözlik az Orbán Viktor illiberális demokráciaeszményét és a kormányfőhöz köthető oligarchákat kiparodizáló Dumaszínház csapatát.
Minden marad a régiben – egyelőre úgy tűnik.
Egy japán farmon egy speciális fagyasztásos technológiával kifejlesztették az ehető héjjal rendelkező banánt. A Mongee banán héját akkor érdemes elfogyasztani, amikor már megjelentek rajta az első barna pöttyök.