Több mint kétezer éves temetkezési helyet fedeztek fel Egyiptomban
A nekropoliszt, több tucatnyi kőszarkofággal Kairótól délre, Tuna al-Gabal közelében tárták fel egyiptomi régészek.
A nekropoliszt, több tucatnyi kőszarkofággal Kairótól délre, Tuna al-Gabal közelében tárták fel egyiptomi régészek.
A színész azon akadt ki, hogy az elnök felfegyverezné a tanárokat.
Az állatokra is figyelni kell a rendkívüli hidegben: fontos a rendszeres itatás és az energiában gazdag eleség - figyelmeztettek a köztévé Híradójában.
Orbán Viktor még mindig nem meri szóba hozni Vlagyimir Putyin előtt, hogy 200 ezer magyar ma is jeltelen oroszországi sírban nyugszik. A kommunizmus áldozatainak emléknapja előtt Stark Tamás történész beszélt a HVG-nek erről, miként arról is, mi történt azután, hogy tiltakozott Bayer Zsolt kitüntetése miatt.
Azt, hogy az AWS nyeri az idei eurovíziós dalválogatót, nem nagyon, sőt, nagyon nem láttuk jönni. De nem is ez a legérdekesebb A Dalban, sőt, nem is A Dal maga az érdekes, hanem valami más.
A Dal 2018 végső döntőjébe Dánielfy Gergely, az AWS, Király Viktor és a yesyes jutott be.
Szén-monoxid-mérgezés gyanúja miatt riasztották a nyíregyházi hivatásos tűzoltókat Nyírtelekre, a Rákóczi Ferenc utcába.
Máté Bence filmje lett a legjobb.
Bucsi Réka Solar Walk című munkájáért elnyerte az Audi Short Film Awardot.
Szász Attila rendező és Köbli Norbert forgatókönyvíró harmadik közös munkája értékes, szép film. Odaadással és szívből teljesíti, amit a tavalyi Gulág-emlékév megkívánt tőle. Örök tél. Kritika.
Az egyik sofőr nyári gumikkal indult útnak.
A férfi egy boltban gáncsolta el a nőt, majd az üzlet folyosóján végighúzva rángatta ki onnan.
Egy 31 éves férfi ismeretlen okból lelőtte vele egykorú menyasszonyát és annak idősebb fiúgyermekét Missouriban.
Előreláthatólag néhány napon belül újra lesz ellátás a Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház csecsemő- és gyermekosztályán - közölte az intézmény honlapján.
Ő az egyetlen jeladóval ellátott fekete gólya hazánkban.
Autólopással vádolják és rövid időre őrizetbe vették David Duncan kanadai síakrobatát a phjongcshangi téli olimpián.
A márka szeretné megmutatni vásárlóinak, hogy a tökéletesség nem létezik.
Emily Ratajkowski – aki azzal robbant be a köztudatba, hogy minden idők egyik legszexistábbnak kikiáltott videójában egy szál bugyiban ugrált ritmusra - igazán meglepte a rajongóit.
Ismét bebizonyosodott, hogy a részeg embernek többnyire szerencséje van. A British Transport Police tette közzé azt a felvételt, ahol az látszik, hogy Essex egyik állomásán áthajt a vonat egy a síneken tébláboló férfin. Spoiler: túlélte.