Szeretne azonnal értesülni a legfontosabb hírekről?
Az értesítések bekapcsolásához kattintson a "Kérem" gombra!
Az értesítés funkció az alábbi böngészőkben érhető el: Chrome 61+, Firefox 57+, Safari 10.1+
Köszönjük, hogy feliratkozott!
Hoppá!
Valami hiba történt a feliratkozás során, az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Már feliratkozott!
A böngészőjében az értesítés funkció le van tiltva!
Ha értesítéseket szeretne, kérjük engedélyezze a böngésző beállításai között, majd az oldal frissítése után kérjük próbálja meg újra a fejlécben található csengő ikonnal.
Frei Tamás a legújabb, Puccs Moszkvában című könyvében az orosz-ukrán háború befejezésének egy lehetséges módja vázolja fel. Interjúnkban elmondta, nagyon izgult, hogy azelőtt jelenjen meg a könyv, mielőtt valami történik Putyinnal. Mondjuk, leesik a lépcsőn, és kitöri a nyakát.
Jártunkban-keltünkben megéhezünk, megszomjazunk, megállunk „kispiszkostól” a fine diningig. Nosztalgiázunk és felfedezünk, megyünk az emlékeink után, rábízzuk magunkat a véletlenre, vagy éppen nagyon is tudatosan keresünk valami újat. Aztán elmeséljük, mondjuk a magunkét. A vendégét – mert mi vagyunk a mindenkori vendég. Felbukkanásunk bárhol várható. Most éppen Zuglóban, a Szaletlyben jártunk.
Interjút készíthettünk személyesen Mickey egérrel – vagy valami olyasmi. A világ talán leghíresebb szórakoztatóipari vállalata, a Disney századik születésnapján beszélgettünk három rajzfilmes legendával rajzfilmekről, Star Warsról, Marvelről és Aladdin dzsinnjéről.
Frei Tamás a legújabb könyvében azzal a gondolattal játszik el, hogy mi lenne, ha valakik megpróbálnák likvidálni az orosz elnököt. Kik és hogyan tervelnék ki az akciót? És milyen feladata lenne ebben André Calvinak, Frei visszatérő főhősének? A szerzőt a könyvről, annak egy elképzelt filmváltozatáról és arról is kérdeztük, hogy nem írna-e regényt az Orbán-rezsim lehetséges végéről is.
Az egykori gimnáziumi iskolaigazgató azt tanácsolja minden magyar pedagógusnak, hogy hagyja ott a pályát, a szülőknek pedig azt, hogy a gyerekeik érdekében menjenek külföldre.
Mi a különbség a való életbeli és a digitális énem között? Az én felelősségem-e, ha rákattanok a TikTokra? Miért baj, hogy nem oktatjuk a médiát és miért nem csak a gyerekekre kell odafigyelni az online térben? Ezekről is beszélgettünk wellbeing podcastunk médiatudatosságról szóló adásában.
Amíg a mozaikcsalád biztonságot nyújtó egésszé alakul, érdemes néhány nehézséggel járó fordulópontot szem előtt tartani. Ezek közül kiemelkednek a párkapcsolat történései.
A modell a Telexnek adott interjúban idézte fel, hogy pánikrohamot kapott, amikor Dubajban meglátta, hogy pénzt dugdosnak a nők bugyijába. A prostitúció ugyanakkor Magyarországon is virágzik.