Friss hírek

„Egészen Bécsig követném” – hiába írtak petíciót és szerveztek tüntetést, 2600 beteg vesztette el eddigi háziorvosát a 13. kerületben

Horváth Ákos 23 évig látta el betegeit a 13. kerületben háziorvosként. Tavaly év végén azonban betegérdekre hivatkozva nem kötött vele új szerződést az önkormányzat. Épp azután történt ez, hogy Horváth Ákos 43 háziorvos nevében próbált jobb feltételeket kiharcolni a kerületi háziorvosoknak. A kerületben jelenleg 6 praxist tartós helyettes lát el.

Kiköltözik a Szigetre is a Budapest Park

Öt napon át, napi 4-5 műsorsávban lépnek fel majd a fesztiválon olyan hazai előadók a Park színpadán, mint Beton.Hofi, Pogány Induló, Co Lee, Majka, a Bëlga, a Tankcsapda, a Kispál és a Borz, valamint a Quimby. A Sziget idején a Parkban is lesznekj - a szokásos módon - koncertek.