Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
A Pénzügyminisztérium parlamenti válasza azt is megismétli, az államot semmi nem kötelezi, hogy minden hónap 12-én fizesse ki a nyugdíjakat.
2019-ben még a nyugdíjasok 43 százaléka, mintegy másfél millió ember kapja a nyugdíját postai kézbesítéssel, derül ki a Pénzügyminisztérium válaszából, amit Stummer János jobbikos képviselőnek adott írásbeli kérdésére. Aki Tállai András parlamenti államtitkárt arról kérdezte, hogy a januári nyugdíjak elutalása körüli káosz mennyi embert érintett, és ők mikor kapták meg végül a nyugdíjukat. A januári kifizetési gond abból fakadt, hogy 12-e hétvégére esett, ekkor szokták a nyugdíjasok megkapni a járandóságukat. De nem kapták meg a pénzt a következő munkanapon sem technikai hiba miatt.
Tállai emellett kifejtette, amit már korábban: nincs jogszabályban rögzített konkrét nap az utalásra, a 12.-i kifizetőnap a kialakult szokásrend miatt van.
(Mfor)
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
„Én itt már minden »hülyére« szavaztam. Értelmes, világlátott, anyagilag stabil helyzetben lévő embernek szerintem tilos politikai párt közelébe mennie itthon” – mondja a magyar „orr”. HVG-portré.
Dopeman a „Jó arcok”-at, Kocsis Máté a „Zebra” nevű kört vezeti. Na de melyik kört vezetheti Schmidt Mária?
Nem kell már tartós tejet venni, jön a világháború, kivéve Magyarországon – üzeni Orbán. Megnéztük, mi igaz az állításaiból.
Kellemes zenei aláfestés jellemzi, egy mosolygó pap is felbukkan benne.