Kivonul az Erste? Á, dehogy! Sőt!

Voltak olyan rémhírek, hogy a többszörösen sújtott külföldi bankok majd szépen kivonulnak, az Erstéről is keringtek...

  • ingatlanmenedzser.hu ingatlanmenedzser.hu
Kivonul az Erste? Á, dehogy! Sőt!

Voltak olyan rémhírek, hogy a többszörösen sújtott külföldi bankok majd szépen kivonulnak, az Erstéről is keringtek ilyen híresztelések. Alaposan megcáfolja most ezt a cég, hiszen ma hivatalosan is bejelentette, hogy elindtja az Erste Lakás-takarékpénztár Zrt.-t.

Fazekas István

Az Erste Bank Hungary Zrt. által 2 milliárd forintos alaptőkével alapított cég a következő években 10-12 százalékos piaci részesedés elérését célozta meg - ismertette Sztanó Imre, a bank lakossági üzletágért felelős vezérigazgató-helyettese. Azt hangsúlyozta, hogy a lakástakarék indítása is az Erste elkötelezettségét bizonyítja a magyarországi piac, az ügyfelek iránt.

HVG Archív

 

A lakástakarék piacon az Erste a harmadik szereplő a Fundamenta Lakáskassza és az OTP Lakás-takarékpánztár után. Az Erste 5 éven belül akar nyereségessé válni.

Útmutató cégvezetőknek

Útmutató cégvezetőknek