Fiatal mentőápoló volt a szerencsétlenül járt autó vezetője
Az Országos Mentőszolgálat próbaidős dolgozója volt az a fiatalember, aki a csütörtökön hajnaban a Lágymányosi hídon szerencsétlenül járt társaság autóját vezette. A 18 éves fiú néhány héttel ezelőtt állt munkába a jászberényi mentőállomáson.