A héten érkezhet a Huawei gyilkos chipkészlete
A Huawei már évek óta gyártja Kirin processzorait, és a héten egy újabb családtag érkezhet.
A Huawei már évek óta gyártja Kirin processzorait, és a héten egy újabb családtag érkezhet.
Legördült a gyártósorról az első kínai keskenytörzsű repülőgép.
A Kickstarteren gyűjti a pénzt egy olyan projekt, amelynek tárgya könnyebbé és biztonságosabbá teheti az autózást.
Bizonyos (pénzt fizető) partnerek szolgáltatásait jobb netkapcsolattal biztosítják majd, aki nem fizet, annak weboldalát vagy webes szolgáltatását kényelmetlenebb lesz majd elérni.
Bár első ránézésre értelmetlennek tűnhet a Google keresőjének mai logója, ennek van csak igazán értelme: a logika egyik jeles képviselőjét ünnepli, aki nélkül nem lenne ma számítógép.
Hosszú évek hajthatatlansága után lazít egyik szigorúan vett elvén a Facebook: ezentúl nem ragaszkodnak majd ahhoz, hogy minden felhasználó csakis az igazi nevén lessen jelen a közösségi oldalon. Akit eddig ellenőriztek, attól bekérték a személyi igazolványa fotóját, és ha nem stimmelt a név, az illetőt letiltották a Facebookról. Ezentúl lehetőség lesz bármilyen használatára.
A Samsung az elsők közt szállt be az okosórák gyártásába, de eddig csak nagyon szögletes vagy kissé csúnya darabokkal próbálkoztak. A Gear S2 körszámlapos, szoftveresen és kezelhetőségét tekintve is szokatlanul egyedi. Leteszteltük.
Ha egy albumba tett kép kapcsán van mesélni valója is, akkor ezzel az ingyenes alkalmazással elmondhatja, a felvett hangot pedig párosíthatja a fotóval. Így sokkal hangulatosabb lesz átnézni az emlékeket.
Látványos weboldalt indított a Microsoft azért, hogy rábírja a MacBookot használókat a Surface Bookra váltásra.
Potenciálisan kellemetlen pillanatokat okozó Facebook-beállítás, kétsebességes internetezés, a világ alighanem legjobb zseblámpája. Összegyűjtöttük egy cikkbe a hét legérdekesebb, legolvasottabb tech témáit.
Az alábbi koncepcióvideó egy érdekes megoldást villant fel a következő iPhone-nal kapcsolatban.
A felhasználó biztonsága a digitális környezetben számos tényezőtől függ. Először is, függ attól, hogy képes-e meghozni a megfelelő döntéseket. Az online szokásai megvédhetik a digitális személyazonosságát, pénzét és személyes adatait, vagy könnyű prédává változtathatja a bűnözők számára. A Kaspersky Lab csinált egy egyszerű tesztet, mellyel ön is ellenőrizheti tudását.
Érdekes szórakozást nyújthat az alkalmazás, amellyel képek, rajzok, matricák és üzenetek rejthetők el bárhol, de csak azok látják, akiknek szánjuk őket.
A legnagyobb léptekkel a Huawei halad előre, de az Apple telefonjai iránt is óriási a kereslet. A Samsung, úgy tűnik, magára talált. A Sony, az LG és a Microsoft szabad szemmel alig láthatók.
Viccnek nevezi az okostelefonok nyúzópróbáival foglalkozó felhasználó a Nexus 6P-t, pontosabban azt, amit ez a prémium telefon a hajlítási tesztben produkált.
Egyre nyilvánvalóbb, hogy a Facebooknál azokra is figyelnek, akik – egyelőre – nem élvezhetik a gyors internetkapcsolat előnyeit.
Ön tudja, hogy melyik a legbiztonságosabb wifi szabvány? Fel tudja oldani az IoT kifejezést? Ki tudja választani a tűzfal és az adathalászat fogalmát? Ilyen és ezekhez hasonló kérdéseket kaptak a brit dolgozók abban a Cyber IQ tesztben, amiben a számítógépes bűnözésről és a biztonságtudatosságról mérték fel tudásukat.
A Luxor 2 zseblámpa újítása az automatikus fókuszálás, de a zseblámpáktól elvárható többi területen sem teljesít rosszul. Egy nap sem kellett, hogy a Kickstarteren összegyűljön a pénz a piacra dobásához.
Mind a legutóbbi számok, mind az intézkedések azt mutatják, nem megy jól mostanában a Twitternek.
Meglehetősen szokatlan formában készítették el a QuartSoft marketingügynökség dolgozói a legendás Apple-vezér életrajzát.