Megmutatjuk a top 10 IT-trendet!
Az utca embere valószínűleg azt mondaná – a saját zsebére gondolva &ndash...
Az utca embere valószínűleg azt mondaná – a saját zsebére gondolva &ndash...
Tévedésből olyan szigorúan bizalmas információk kerültek az internetre amerikai atomlétesítményekről, amelyek szakértők szerint hasznára lehetnek hasadó anyagot kereső terroristáknak - írta a szerdai The New York Times.
Az Opera készítőinek nincs könnyű dolguk, hiszen mostanában csak úgy rajzanak ki az...
A Harvard Business tanulmánya szerint a mikroblogon különböző témákban megnyilvánuló felhasználók mintegy tíz százaléka tehető felelőssé a Twitter teljes forgalmának 90 százalékáért.
A közhiedelemmel ellentétben van lehetőségünk arra, hogy regeneráljuk agysejtjeinket - írja a Daily Galaxy. Az oldal összeállításából megtudhatjuk, miben segíthet a böjtölés, az acetil-l-karnitin, a jókedvből elkövetett sport vagy éppen a rozmaring.
A Bing két nappal korábban indult a vártnál, s iparági szakértők szerint ez csak az előnyére válhat. A Microsoft szeretne elrugaszkodni a keresőmotor kifejezéstől.
A régi módszer, azaz a kizárólag kulcsszavakra hagyatkozó keresés napjainkban már nem hatékony, azonban néhány egyszerű trükk segítségével pillanatok alatt megtalálhatjuk a bennünket érdeklő oldalakat.
Galileo Galileit valószínűleg legfőbb vádlója, Roberto Bellarmino bíboros mentette meg a" máglyától. Bár ez paradoxonnak tűnik, a Vatikán a közeljövőben olyan dokumentumokat tesz közzé, amelyekből kiderül: a kardinális saját kezűleg írt levélben állapította meg, hogy "Galilei nem eretnek", bár nézetei "ebbe az irányba tartanak".
Guy Laliberté, a Cirque du Soleil világhírű kanadai cirkuszvállalkozás alapító-főrészvényese lesz a következő űrturista, aki szeptemberben indulhat a Nemzetközi Űrállomásra - értesült Komszomolszkaja Pravda.
Ahogy arról tegnap beszámoltunk, elindult a Microsoft Bing névre keresztelt keresőjének...
Az amerikai hadsereg tesztelni kezdte új, csúcstechnikát képviselő fegyverét, amellyel akár a lövészárokban, vagy a sarok mögé bújt ellenfelekkel is fel lehet venni a harcot.
Az internet hőskorában persze elég volt beüntünk egy-két szót a keresőbe (akkor...
A világ legrégebbi ismert cserépedényének maradványaira bukkantak Kína déli részén, Hunan-tartományban, Jücsanjen-barlangban (Yuchanyan) - a leletek korát 18 ezer évesre becsülik.
Egyszerű, de igen praktikus ötlettel állt elő egy feltaláló, aki a redőnyök pengéit használná napelemként, egyben világítótestként.