Sokba lesz nekünk Orbánék választási osztogatása
Sokszor kipróbált eszközökkel, ígéretekkel és kedvezményekkel igyekszik visszacsábítani híveit a választások előtt az Orbán-kormány, ezúttal sem mérlegelve azok költségvetési következményeit.
A jövő héten, amúgy hat helyszínen lehet jelentkezni.
A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Humánigazgatási Szolgálatának, annyira megtetszett egy gyerekrajz, hogy a megyei toborzást illusztrálják vele.
A rajz amúgy a Rózsaszentmártoni Móra Ferenc Általános Iskola tanulójának égy „rajz és irodalmi pályázatra" készített műve. A jövő héten egyébként hat helyszínen várják a határvadász-képzés iránt érdeklődőket.
A rajzot a 444.hu szúrta ki a rendőrség oldalán.
Sokszor kipróbált eszközökkel, ígéretekkel és kedvezményekkel igyekszik visszacsábítani híveit a választások előtt az Orbán-kormány, ezúttal sem mérlegelve azok költségvetési következményeit.
Magyar Péter felemelkedése önmagában csak az egyik oka annak, hogy a miniszterelnök alatt szemlátomást inog a szék.
A legnagyobb orosz aranybányászati cég is Konsztantyin Sztrukové volt.
A miniszterelnök lánya szerint gyerekei magánéletét állítják célkeresztbe.
A tervet Magyarországra szabták.
Azt még nem tudni pontosan, mi célból.
A fiú fiatalabb testvéreivel játszott, akik magára hagyták, ekkor történt a baj.
Úgy tudni, az Aeroflot Minszkből Moszkvába tartó járatát lőtték meg.