Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •  facebooklogo  •  rsslogo  •  twitterlogo

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ VILÁG

Tizenegy rendőrt ölt meg az örs épületének hajtó lahori merénylő

2010. március 08., hétfő, 10:21
Szerző: MTI


Címkék: Pakisztán; öngyilkos merénylő; Lahor;

TETSZETT A CIKK?

Ossza meg az alábbi közösségi oldalakon is:

iwiw iwiw Delicious Delicious Digg Digg Facebook Facebook GReader GReader URLGuru URLGuru StumbleUpon StumbleUpon Tumblr Tumblr Twitter Twitter dropshadow

Többre kíváncsi? Iratkozzon fel a hírlevelünkre, RSS-feedünkre, vagy a Twitter csatornánkra is!

Öngyilkos merénylő megtámadott egy rendőrégi épületet hétfő hajnalban a kelet-pakisztáni Lahorban, és legalább 11 rendőr halálát okozta. A robbanás súlyosan megrongálta az épületet is - közölte a rendőrség.

A merénylő a maga vezette és robbanószerrel megrakott gépkocsival hajtott neki az épületnek. A robbanásnak legalább 61 sebesültje is van, köztük járókelő nők és gyerekek. A mentőalakulatok a helyszínre siettek, hogy kimentsék a romok alatt rekedt embereket.

Az elmúlt hetekben ez volt a legnagyobb erejű detonáció Pakisztánban. A robbantás elkövetőjeként egyelőre senki nem jelentkezett, de a gyanú azonnal a vallási fanatikus muzulmán tálibokra vagy a velük szövetségben álló szélsőséges csoportokra terelődik.

 

KAPCSOLÓDÓ ANYAGOK:


Tizenegy rendőrt ölt meg az örs épületének hajtó lahori merénylő




  Másolat Önnek


VIDEÓK
további videók »
    • Az Európai Unióról A-tól Z-ig

      Nem tudja, mi az addicionalitás? Vagy mi volt a Factortame-ügy alapja? Esetleg azt, hogy mire vonatkozott a Pleven-terv? A hvg.hu uniós fogalomtárában megnézheti!