Tóta W.: Hogyan vadásszunk Semjén Zsoltra?
 

Tóta W.: Hogyan vadásszunk Semjén Zsoltra?

Miért verhet el a mániájára egy zacskó semmi 55 milliárdot, amikor éhezők szájából veszik el a kenyeret? Milyen felelősséget visel, ha mégis veszteséges a puskaexpó? Feladata-e az ellenzéknek előkészíteni a perét? Mekkora ketrecben tartsuk, amikor ennek vége?




Mr. Milliárd: Szíjj László, aki majdnem Mészáros Lőrinc
 

Mr. Milliárd: Szíjj László, aki majdnem Mészáros Lőrinc

Tanulságos történet, ahogy a NER egyik legfontosabb oligarchája lett Szíjj László, aki a minap Szijjártó Péter külügyminiszter adriai hajókáztatásáról is elhíresült. A HVG pedig feltárta mindkettőjük kapcsolatait Afrikához.

Szabó Yvette, Oroszi Babett, Riba István Szabó Yvette, Oroszi Babett, Riba István



Lovasi András: A megérkezés
 

Lovasi András: A megérkezés

Sokan vizionálják hívei közül Orbánt nagy formátumú államférfinak, aki biztos kézzel vezeti országát egy új, boldog jövő felé. Írásom leginkább arról szól, hogy ezek a hívek mostanra elhiszik: megérkeztünk. Ez már az a boldog jövő.

Lovasi András Lovasi András


Megbukna a kormány, ha leosztályoznánk, amit az iskola-járvány témakörről tud
 

Megbukna a kormány, ha leosztályoznánk, amit az iskola-járvány témakörről tud

Nehéz értelmet találni abban, amit a kormányzat arról mond, mennyire vált be járvány első hullámában a digitális oktatás az általános és középiskolákban. Ez azért is aggasztó, mert a most ideért második hullámban ezt jó lenne tudni. Egyelőre azonban még nincs távoktatás, sok iskolát elért a vírus, de az intézményeket az ezzel járó gondok kezelésében az állam magukra hagyta.

HVG HVG