Több népszerű alkalmazás sem működik az iPhone-okon a Facebook miatt
Magyar iPhone-használókat is érint az a hiba, amely következtében több népszerű alkalmazás sem működik az Apple okostelefonjain. A kialakult helyzetért a Facebook a felelős.
Magyar iPhone-használókat is érint az a hiba, amely következtében több népszerű alkalmazás sem működik az Apple okostelefonjain. A kialakult helyzetért a Facebook a felelős.
Moods néven érdemes keresni azt az új funkciót a Waze-ben, amivel saját hangulatunkhoz igazíthatjuk az autónk ikonját.
A közúti ellenőrzések során pénzbírságot szabnak ki a tiltott funkciós alkalmazások használóira.
Egyelőre csak iPhone-on használható, de már többek figyelmét felkeltette a Nexit nevű navigációs app, amely csak a lényeget mutatja, emellett spórolni is segít.
Téli időben kifejezetten hasznos, "csúszásgátló" funkciót épített a Google a Waze alkalmazásba.
A sofőrök dolgát több alkalmazás is segíti, ám azok, akik tömegközlekednek, már nem igazán mondhatják ezt el magukról. A Google úgy döntött, ideje változtatni ezen.
Az autósok számos különböző navigációs megoldást használhatnak vezetés közben. Körbejártuk, hogy ezek milyen előnyökkel és hátrányokkal bírnak.
Szeretné elérni az önkormányzat, hogy Kaszásdűlő nagy részét átminősítsék lakó-pihenő övezetté.
Az alap (hangos) díjcsomagjai után mobilnetes portfólióját is megújította a Telekom.
Egymás után frissíti különféle funkciók bevezetésével térképalkalmazását a Google. A legújabb a sebességmérő, azonban egyelőre még nem minden országban érhető el.
A kép láttán olyan furcsa érzésünk támadhat, hogy ezt az úthibát egy jeti hozta létre a lábával.
Újabb olyan funkciót kapott a Google Térkép, ami már a Waze-ben megvolt egy ideje.
Elon Musk szerint ma már veszélyes lehet, ha nem a robotpilóta vezeti a kocsit. 2020-ban már annyira fejlett lesz a technológia, hogy figyelnie sem kell az autósnak.
A navigációs appok, például a Waze vagy a Google Maps igyekeznek kevésbé forgalmas útvonalakat ajánlani a felhasználóknak. Azt azonban sokszor nem veszik figyelembe, ha egy út például havazás miatt járhatatlan, esetleg veszélyes. Amerikában táblákkal és Twitter-üzenetekkel figyelmeztetik a sofőröket, hogy ne hallgassanak a térképalkalmazásaikra.
Van, ami nem annyival jobb, mint amennyivel drágább – az autós navigáció esetében is e gyakori szempont szerint érdemes válogatni.
A Google több arra utaló jel szerint is elkezdte behozni a Maps lemaradását a Waze-val szemben, ám nem biztos, hogy a hirtelen jött gondoskodásnak valóban örülni lehet. Egyesek szerint nem elképzelhetetlen, hogy a Google a szolgáltatás ellehetetlenítésére készül.
Egymilliárd dollárért vette meg 2013-ban a Google a Waze-t, és a navigációs alkalmazás fejlesztője a mai napig hálás a sikeréért. Az Apple-nek.
A nyáron még csak sejteni lehetett, mostanra azonban a teszteket is elkezdte a Google: olyan funkciót épített a Google Térképbe, ami valós időben jelzi a baleseteket és a sebességmérést. Mi lesz így a Waze-zel?