„Elérték, hogy ne érezzem magam embernek” – így éreznek a bántalmazott, fogyatékossággal élő nők
Akiket nem lát a társadalom – ők világszerte az a réteg, akikről alig készül felmérés, tanulmány. November 25-én, a nők elleni erőszak megszüntetésének világnapján Dr. Kengyel Gabriella pszichológus, egyetemi adjunktus bemutatja, mit is tudunk a fogyatékossággal élő nőket ért bántalmazásokról.