A Depeche Mode koponyás turnégépével érkezett a NATO-csúcsra a luxemburgi miniszterelnök
Nem arra kell gondolni, hogy Xavier Bettel annyira nagy Depeche Mode-rajongó volna, hogy kölcsönkéri a repülőjüket, a magyarázat ennél sokkal egyszerűbb.
Nem arra kell gondolni, hogy Xavier Bettel annyira nagy Depeche Mode-rajongó volna, hogy kölcsönkéri a repülőjüket, a magyarázat ennél sokkal egyszerűbb.
A magaslégkörben megjelenő füst miatt kollégánk teleobjektívjével már gyönyörűen kivehetők voltak a napfoltok a horizonthoz közel járó napkorongon. Eláruljuk, mitől színpompásabbak a szokottnál is mostanában a napkelték és napnyugták.
Leslie Van Houtent 1971-ben ítélték el, most szabadult.
Dougal Glaisher ráadásul 27 napot rávert az eddigi csúcstartóra.
Litkai Gergelynek szívügye a környezetvédelem és fenntarthatóság, ezért nemcsak összeszedte, hogy manapság melyek a legelőremutatóbb cégek, de saját javaslatokat is tesz. Megálmodta többek közt a közösségi gyalogost, aki elmegy helyettünk bevásárolni vagy a postára, a hiteltelen kártyát, amely nem engedi, hogy ugyanazt a terméket impulzusvásárlóként újra és újra megvegyük. Litkai segít elképzelni a vegán VR-t, amely egy tál káposztából sertést varázsol.
Ez a világ egyik legismertebb stadionja, de nem volt elég nagy.
A tigris láthatóan megzavarodott a mutatvány láttán.
A színész hat kezelésből hármon már túl van, és a körülményekhez képest jól viseli.
Érdemes akkor is feladatvezérelten élnünk.
A rendőrség ugyan megszüntette az eljárást, az ügyészség viszont elrendelte a vizsgálatok folytatását.
Interjú Maár Évával, a naponta több mint 20 ezer ember ügyeit kezelő Prohuman HR-szolgáltató vállalat Outsourcing & Consulting üzletágának igazgatójával arról, mikor jöhet el az az idő, amikor már a bérszámfejtés is teljesen elektronikus lesz. Hol tartunk ezen az úton, és hogyan próbálja felgyorsítani ezt a folyamatot a Prohuman?
Műanyag zacskóba csomagolva vitte magával a személyes tárgyait, egy pár sportcipőt, 300 eurónyi készpénzt, törölközőt, valamint egy zenelejátszót.
A hőmérő stabilan 30 fok fölött volt hétfőn, sőt néha már a 40-et nyaldosta alulról, ezért aki tehette, árnyékba menekült, vagy egyenesen bele a vízbe, de volt, aki megelégedett egy étterem teraszával is, ha stabilan küldte arcába a hűsítő levegőt a kihelyezett ventilátor. Hétfőtől szerdáig hivatalosan is hőségriadó van az országban, nem meglepő hát, hogy így reagálnak az emberek, persze nem mindenki, hiszen láttunk olyanokat is, akik nem törődvén a kánikulával, egyszerűen csak kifeküdtek napozni.
Egészséges, és nincs veszélyben, csak szórakozik.
Megválik ráckevei házától a színész.
Az országban a múlt század közepén 45 millióan haltak meg az éhezés miatt, így szigorúan bánnak az élelmiszer-pazarlással.
Az író egy rövid posztban kommentálta a Libri új gyakorlatát, vagyis az LMBTQ-szálakat tartalmazó könyvek befóliázását.
Egy évvel a Majkával való szakítás után posztolt Curtis egy elég határozott üzenetet a követőinek. Zenésztársát ugyanakkor nem említi név szerint.
A belarusz sportoló szerint viszont csak részegek voltak, a legtöbben nem is tudták, hogy mit is fütyülnek.