Lehetett-e újabb pilóta-öngyilkosság az Air India júniusi tragédiája?
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
Az olasz divattervező azt viszont nem árulta el, ki fogja átvenni a helyét.
Giorgio Armani júliusban töltötte be a 90. életévét, és ugyan korábban nem szívesen nyilatkozott arról, hogy ki veszi majd át a helyét az általa alapított divatház élén, nemrég a Corriere della Serának adott interjújában elárulta, két-három éven belül vissza fog vonulni, és úgy véli, nem tenne jót, ha tovább maradna. Hozzátette, így sem alszik már jól éjszakénként, és nem akar az az ember lenni, akinek fontos döntéseket kell hoznia.
Mielőtt létrehozta saját márkáját, a Nino Cerruti, az Ungaro és a Zegna divatházaknak is dolgozott, 1975-ben pedig akkori partnere, Sergio Galeotti meggyőzte arról, hogy járja inkább a saját útját. Armani először egy férfiaknak készült, laza, mégis elegáns öltönykollekciójával hívta fel magára a figyelmet, majd egy évvel később rukkolt elő a női kollekciójával, és több milliárd dolláros birodalmával ő lett az egyik legismertebb és legsikeresebb olasz divattervező.
Gyermekei ugyan nincsenek, de halála esetén szerettei mellett egy jótékonysági alapítvány is kap majd az örökségéből, ami pedig a cégét illeti, több külföldi befektetőtől is kapott már ajánlatot, de pillanatnyilag nincs olyan, akivel üzletet kötne. Az interjúban elárulta azt is, annak érdekében, hogy a vállalat meg tudja őrizni függetlenségét, meghatározta az utódlás menetét, de hogy ez pontosan mit takar, arra nem tért ki.
Nemcsak a gépeket kell karbantartani, hanem a pilóták lelkét is.
A háború mellett harc folyik az élelmiszerért, és repedezik a klánok és a Hamász hallgatólagos paktuma.
Vihart kavart a Kneecap fellépése a Sziget Fesztiválon, a kormány után több mint 150 művész is azt követelte, hogy mondják le a koncertet.
Az influenszernek bíróság elé kellett állnia, de hozzászólása még a bírót is megnevettette.