Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Az Új Széchenyi Terv keretében közel 62 millió forintos támogatással fejlesztették Pécs belterületi...
Az Új Széchenyi Terv keretében közel 62 millió forintos támogatással fejlesztették Pécs belterületi csapadékvízelvezető-rendszerét. Összesen 19 hektár terület és 118 pécsi lakos vált védetté a csapadékvíz okozta károkkal szemben. Az Európai Unió által támogatott projekt öt helyszínt érintett, így a baranyai megyeszékhely számos pontja megújult a beruházásnak köszönhetően. Az új- és felújított vízelvezető árkok, csatornák hossza több mint 1700 méter.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
Az ország üzemeltetésére más is képes. Amit csak ők tudnak, abból pont elég volt. Európa visszavár. Vélemény.
Ha a tusványosi beszéd a NER szellemi iránytűje, Orbán most fordítva tartja.
Témák és vélemények a világlapokból.
A rapper a csúcson akarja abbahagyni.
Azok törnek előre, akik segítettek összetenni Mészáros Lőrinc bankját.