A NAV szerint Iványi Gáborék hárommilliárd forinttal károsíthatták meg a költségvetést és a saját dolgozóikat
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal hétfőn tartott házkutatást az Oltalom Karitatív Egyesületnél.
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal hétfőn tartott házkutatást az Oltalom Karitatív Egyesületnél.
A Nemzeti Választási Iroda hivatalosan még csak a párt öt jelöltjét vette nyilvántartásba.
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal tartott házkutatást az Oltalom Karitatív Egyesületnél a hétfőn. Iványi Gáborék mellett szolidaritási tüntetést hirdetett az ellenzéki Egységben Magyarországért, amelyről élőben tudósítottunk. Képgalériánk a napról.
Hétfő este hat órára hirdetett meg szolidaritási tüntetést Iványi Gáborék mellett az Egységben Magyarországért. A demonstráción Iványi Gábor mellett felszólalt Pikó András, Karácsony Gergely és Jámbor András is.
Kétharmados többséggel szavazták meg, Hadházy Ákost azonban nem adták ki.
Hivatalos tervdokumentáció nem készült a munkához, amit a polgármester engedélyezett.
Iványi Gábor a kameránk előtt próbálta kideríteni, miért szállták meg egyesületük székhelyét az adóhatóság emberei. A hétfő délelőtti események összefoglalója.
Király huncut, pici gazembernek nevezte Rónát, aki miatt nem szerepel többet nyilvánosan a kampányban.
Ez a hatóság lapunknak küldött hétfői leveléből derült ki.
Több mint 50 tematikus sétára lehet regisztrálni Budapesten. A rendezvény célja, hogy felhívják a vidéki utazók figyelmét a főváros értékeire.
Nagy-Britanniában telekocsival is fogják utaztatni a szavazni vágyó magyarokat a külképviseletekre.
Mivel más témája nem volt az igazságügyi bizottságnak, ezért az ülés mindössze pár percig tartott.
Megszámlálhatatlanul sokszor hangzott el nemcsak Völner Pál, hanem Gyurcsány Ferenc neve is az Országgyűlés tavaszi ülésszakának első plenáris ülésnapján. A hvg.hu percről percre tudósítása.
Salgótarjánban, Miskolcon és Szentendrén is a helyi kormánypárti jelöltek osztották a közpénzből vásárolt laptopokat.