Hatalmas bakit szenvedett el egy pékséglánc
Hatalmas PR-rémálmot volt kénytelen elszenvedni a Greggs brit pékséglánc, miután a cég Wikipédia oldalán a vállalkozás logójánál egy darabig az szerepelt, hogy "szart és szemetet adnak el már 70 éve".
Hatalmas PR-rémálmot volt kénytelen elszenvedni a Greggs brit pékséglánc, miután a cég Wikipédia oldalán a vállalkozás logójánál egy darabig az szerepelt, hogy "szart és szemetet adnak el már 70 éve".
Azt ígérték, a töredezett, megviselt futóutat iskolakezdésre felújítják, ám a kivitelezési pályázat egyik ajánlattevője jogorvoslatot kért, mert érvénytelennek nyilvánították a pályázatát. Amíg azt el nem bírálják, nem kezdődhet meg a felújítás.
Növelte profitját 2014 első hat hónapjában a Lindt és Sprüngli svájci csokoládégyár a lassan újra beinduló gazdasági növekedésnek és annak köszönhetően, hogy növelni tudta a piaci részesedését.
Sok apró, meglepő praktika létezik a brandépítés hatékonyságának növelésére, egy kreatív elmétől azonban egészen megdöbbentő tippet kaptunk.
Több mint ötven vállalat jelentkezett arra az állásbörzére, amelyet a helyi szakszervezet szervez szeptember második hetére. A gyár 1829 dolgozóját három lépcsőben építik le.
Az Európai Bizottság megindította az április 15-e után benyújtott magyar fejlesztési számlák kifizetését, és bár az intézményi rendszer átalakításának brüsszeli vizsgálata még nem fejeződött be, a jelek szerint az EB rövid időn belül elfogadhatja azt, így hamarosan aláírható lesz a partnerségi megállapodás – közölte Csepreghy Nándor, a Miniszterelnökség fejlesztéspolitikai kommunikációért felelős helyettes államtitkára.
Saját maga gyártotta le a tricikli összes alkatrészét, így az belekerült 2,5 millió forintba is, ettől lett egyedi a járgány, amiről kávét fog árulni egy olyan vállalkozó Debrecenben, aki amúgy állami alkalmazott is.
Négy nukleáris reaktort vág le ideiglenesen az EDF Energy Nagy-Britanniában a hálózatról, mert az egyiknél találtak "valamit". A termelői oldali kiesést, bár elsőre meredeknek tűnhet, zömmel széllel fogják pótolni. Ezt nem a zöldek, hanem a rendszerirányító közölte. Az Egyesült Királyságban éppen csúcsra jutott e technológia térhódítása.
Igor Szecsin, a Rosznyefty (Rosneft) vezető orosz olajvállalat és egyben a világ legnagyobb tőzsdén jegyzett olajcégének az elnöke 1,5 ezer milliárd rubel (41,6 milliárd dollár) pénzügyi támogatásért fordult az orosz kormányhoz, hogy a nyugati szankciók okozta károkat enyhíthessék. Ennyi a cég nettó adóssága.