Nem félünk eléggé
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Egy galériával karöltve vezette be saját digitális valutáját, a BitchCoint egy fotóművész, aki így próbálja felkelteni a pénzemberek érdeklődését művészete iránt.
Sarah Meyohast a Bitcoin ihlette saját digitális valutájának létrehozására, amit a brooklyni Where galériával közösen vezettek be. A BitchCoinnal Meyohas célja, hogy olyan támogatókat szerezzen, akik nem feltétlenül vásárolnák meg egy konkrét képét, inkább csak befektetésként gondolnak a művészetre. A BitchCoinnal ugyanis nem egy adott művet, hanem gyakorlatilag egy olyan utalványt vehetnek, amit bármikor beválthatnak, és amelynek ára a művész iránti kereslet függvényében ingadozik – írja az Üzleti Innováció blog.
Egy BitchCoin jelenleg 100 dollárba kerül, ami át is ruházható. Egy Meyohas kép most 2500 dollárba kerül, de ha valaki 25 BitchCoint vesz helyette, akkor később is megkaphatja ennyiért a művész bármelyik művét, miközben a műkincspiac később akár milliókra is beárazhatja azt. Mayohas kezdetben egy művészeti galériát szeretett volna Bitcoin alapokra helyezni, de rájött, hogy akár ő maga is létrehozhat egy digitális valutát. A BitchCoin piaca február 15-én nyílt meg, a brooklyni Where galériában. Egyelőre 200 BitchCoint bocsátottak ki, Meyohas pedig egy igazi bankfiókban helyezte letétbe a fedezetként szolgáló fotókat. A Huffington Post cikke egyenesen a műkincs-kereskedelem megreformálásról ír, és bár a kezdeményezés még gyerekcipőben jár, annyi bizonyos, hogy Meyohas képeinek mindenképp jó reklámnak bizonyul, még akkor is, ha az iparágat nem forgatja fel.
Ha szeretne további hasznos híreket olvasni, hírlevelünkre feliratkozva megteheti!
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Lassan valóban eljön az ideje annak, hogy a cégvezetők mérlegeljék, mit kezdjenek az MI kínálta lehetőségekkel.
Egyelőre nem, de ez nem jelenti azt, hogy adott esetben nem éri meg a cégnek ilyen számlával rendelkeznie.
Muszáj költségvetési szigort felmutatnia a kormánynak, de ennyi idővel a választás előtt ezt úgy kell megcsinálnia, hogy ne az átlagember szenvedje meg igazán. Az eredmény: az állami cégeknek kell spórolniuk a dolgozóikon. Az állam nem omlik össze, a költségvetés viszont bajban van, úgy is, hogy már a sokadik hasonló lépést tették meg.
Az osztrák Profil szerint van olyan olvasata is a történteknek, hogy Orbán Viktor gyengének látszik.
Teljesen rendben van, ha Orbán Viktor nem kér a Pride-ból, de ne erőltesse rá mindenkire az ódzkodását, csinálja a négy fal között. Vélemény.
„És ki hozta azt a törvényt?” – kérdezte a Tisza Párt elnöke.
Személyes profiljára posztolt erős véleményt.