szerző:
hvg.hu
Tetszett a cikk?

A szerzőpáros a karantén-karácsonyra írt megható dalt, amihez klipet is készítettek.

„A bölcsek szerint egyetlen gyertya lángjával sokezer gyertya gyújtható meg, anélkül, hogy annak az egy kis gyertyának az élete megrövidülne. Így van ez a boldogsággal is. Ha átadjuk, mások is boldogabbak lehetnek. Ezért írtuk Dés Lacival a Csillagszórás című dalunkat, hogy összekössön minket ennek a veszteségekkel teli évnek a karácsonyi időszakában” - írja Geszti Péter a Facebook-oldalán.

Hozzáteszi, ajándéknak szánják mindazok számára, akik nem lehetnek együtt, akik magányosnak érzik magukat, akik keresik a helyüket a káoszos világban.

A Lengyel Johanna, Wunderlich József és a Csillagszórók közreműködésével készült dalhoz megható klip is készült Szabó Gábor és Geszti Péter rendezésében.

Ide kattintva eléri a Nyüzsi további cikkeit, azonnali véleményeket, érdekességeket, szórakoztató mémeket, gif-eket, videókat.

 

HVG

HVG-előfizetés digitálisan is!

Rendelje meg a HVG hetilapot papíron vagy digitálisan, és olvasson minket bárhol, bármikor!