Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Egy erdélyi iskolai csoport egy benzinkútnál hagyta az egyik kisdiákot. A keservesen síró fiún jóságos NAV-nyomozók segítettek.
Egy elveszett erdélyi fiún segített a NAV két pénzügyi nyomozója pénteken kora délután.
A két NAV-os tankolni készült az M3-as autópályánál, nagyjából 80 kilométerre Budapesttől. Egyszer csak hallották, hogy valaki keservesen sír. A hang irányába fordulva egy elkeseredett, tízes évei elejét taposó gyermeket láttak magányosan ácsorogni az autópálya szélénél. A kisfiút igyekeztek megnyugtatni és elmondatni vele, mi történt. Egyértelmű volt, hogy nagyon megrémült, mert véletlenül ott felejtette a busz, amely egy erdélyi gyermekcsoportot hozott osztálykirándulásra, Magyarországra.
A pénzügyi nyomozók telefonszámukat átadták a benzinkút személyzetének, és az akkor már nyugodt kisfiúval beültek a kocsijukba. A busz útvonalát követték, amikor megszólalt a telefon. Kb. 50 kilométerrel arréb a gyermek újra találkozhatott társaival: a NAV autója egy újabb benzinkút parkolójában érte utol a kirándulóbuszt.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
A Blinken OSA Archívum most közzétett dokumentumai mindennél beszédesebbek.