Az OTP is Üzbegisztán felé kacsingat
Az OTP szuverén nagyvállalatnak mondja magát, amelynek terjeszkedésébe nem szól bele az állam, ám most a kormány egyik „zászlóshajó” befektetőjeként jelenik meg Üzbegisztánban.
Az OTP szuverén nagyvállalatnak mondja magát, amelynek terjeszkedésébe nem szól bele az állam, ám most a kormány egyik „zászlóshajó” befektetőjeként jelenik meg Üzbegisztánban.
Nagybevásárlásait a bankkal fizettette ki, egy fonyódi étteremben ivott-evett családjával, azt is az OTP állta. Hét éven át élte a nagyvilági életet a bank volt régiós vezetője, akit végül egy belső vizsgálat buktatott le. Azóta sem ismert be semmit, de 18 vádlott-társa közül öt végül terhelő vallomást tett rá egy alku keretében.
Jól jöttek az OTP-nek is az államilag támogatott hitelkonstrukciók.
A megyék közül már nem Győr-Moson-Sopron, hanem Pest a legdrágább. Itt 406 ezer forintos négyzetméter-átlagárral kell számolni.
A Rahimkulov fivérek cégének a vagyona 540 milliárd forint körül lehet.
Egy olyan "vagyonosodási kiskapu" bemutatását ígéri egy facebookos hirdetésben terjedő cikk, mellyel az a néhány magyar állampolgár, aki eddig tudott róla, már több millió forintot gereblyézett össze. Természetesen átverés.
A társaság üdvözli, hogy nem lesznek újabb leállások.
Már csak a Fundamenta kínál lakástakarék-pénztári megtakarítást.
Szerdán éppen negyedszázada, hogy a legnagyobb magyar bank tőzsdére lépett.
Hat százalékkal csökkentették a létszámot a hazai tőzsdei cégek a koronavírus első hulláma idején, miközben 3 százalékkal emelkedtek a bérköltségek az állami támogatások ellenére.
Újfajta internetes csalásra figyelmeztet a pénzintézet.
Barna Zsolt nem tétlenkedik miután lemondott a OTP vezérigazgató-helyettesi tisztségéről: pár hét alatt már egy új céget gründolt.