Új kilátót kap Fonyód, írja Hidvégi József, Fonyód fideszes polgármestere a Facebookján. A kilátó a Panoráma sétányon épül fel, ahonnan remek kilátás nyílik a szemközti Badacsonyra:
Ez lesz Fonyód harmadik kilátója, de a pályázati forrás tartalmazza a két meglévő létesítmény, a Sipos-hegyi és a Várhegyi kilátók fejlesztését is.