Nem félünk eléggé
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Ahogy drágulnak az albérletek és a lakásvásárlás, nehezebb különköltözni a szülőktől.
A 18 és 34 év közötti magyarok 42,2 százaléka él a szüleivel – derül ki az Eurostat adataiból. A magyar fiatalok átlagosan 27 évesen költöznek el a szülői házból. A mostani adat a második legmagasabb az elmúlt tíz évben, és jókora a növekedés az egy évvel korábbihoz képest, amikor még csak 40,8 százalékos volt az arány.
Az az egész EU-ban általános, hogy a nők fiatalabb korban költöznek el a szüleiktől, mint a férfiak, de a magyarországi különbség a legnagyobbak között van: a nők átlagosan 25,8 évesen, a férfiak 28,3 évesen kezdik el az önálló életet.
A legkorábban a svéd fiatalok mennek el otthonról, 18,5 évesen. A lista másik végén Horvátország és Szlovákia áll, 31,8, valamint 30,9 éves átlaggal.
Drámaian nő a kibertámadások gyakorisága és súlyossága. Lépni kell! Nem csak a józan üzleti megfontolás, hanem a jogszabályoknak való megfelelés érdekében is.
Lassan valóban eljön az ideje annak, hogy a cégvezetők mérlegeljék, mit kezdjenek az MI kínálta lehetőségekkel.
Egyelőre nem, de ez nem jelenti azt, hogy adott esetben nem éri meg a cégnek ilyen számlával rendelkeznie.
Muszáj költségvetési szigort felmutatnia a kormánynak, de ennyi idővel a választás előtt ezt úgy kell megcsinálnia, hogy ne az átlagember szenvedje meg igazán. Az eredmény: az állami cégeknek kell spórolniuk a dolgozóikon. Az állam nem omlik össze, a költségvetés viszont bajban van, úgy is, hogy már a sokadik hasonló lépést tették meg.
Az osztrák Profil szerint van olyan olvasata is a történteknek, hogy Orbán Viktor gyengének látszik.
Teljesen rendben van, ha Orbán Viktor nem kér a Pride-ból, de ne erőltesse rá mindenkire az ódzkodását, csinálja a négy fal között. Vélemény.
Az OTP jól teljesít, de ez nem Magyarországnak köszönhető.