Miért veszélyes halogatni a digitalizációt? Cégvezetőként ezeket érdemes átgondolnia!
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Több mint 580 szakértő állítja össze a listát, amelyen magyar szálloda nem kapott helyet.
Kiválasztották a világ 50 legjobb hotelét, 2023-ban a Comói-tónál található Passalacqua bizonyult győztesnek – írja a Forbes.
A Passalacqua butikhotel még csak egy éve nyílt meg és a De Santis család tizennyolcadik századi villájából alakították ki. A tóra néző látványos teraszos kertekkel övezett hotel 24 szobás, magánlakás-hangulatú alvóhelyeket kínál a vendégeknek.
A The World’s 50 Best Hotels ügyvezető igazgatója szerint jár az óriási elismerés a Passalacquának, hogy ilyen rövid idő alatt sikerült az első helyig jutnia.
Az 50 nyertes szálloda közel fele Európában található, London négy szállodával büszkélkedhet, de két másik brit szálloda is helyet kapott a listán. Ázsia ad otthon a lista tizennyolc szállodájának, köztük a második helyen végző toronymagas Rosewood Hong Kongnak, amely a város művészeti és dizájn negyedében található. A Rosewood magassága miatt lenyűgöző kilátást kínál. 413 szoba, tizenegy étterem és társalgó, spa, fitneszközpont és úszómedence is várja a vendégeket.
De New York-i szálloda is van a lista 25. helyén, az Aman, ami így a legelőkelőbb észak-amerikai hotel lett. A Fifth Avenue és az 57. utca sarkán található Crown Building 1929-ben még a Modern Művészetek Múzeumának adott otthont.
A World’s 50 Best Hotels listát a hozzájuk tartozó Akadémia készíti és egy több mint 580 független vezetőből álló szakmai csoport. A 2023-as listán magyar szálloda nem szerepel.
Aki időben cselekszik, hatékonyabban működik és pályázatokhoz, új piacokhoz is hozzáférhet.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
Javult a vállalkozások alkupozíciója: az árak konszolidálódtak, a kockázati prémiumok csökkentek, van verseny. Érdemes élni a lehetőségekkel.
Már egyetlen, megfelelően kiválasztott MI-eszköz révén is jelentős hatékonyságnövekedést érhetnek el a kisebb cégek is.
Hiába uralta eddig a hétvégét a McLaren, a 40. Magyar Nagydíj időmérő edzésén a ferraris Charles Leclerc szerezte meg a pole pozíciót.
Elég magas füstoszlopot lehetett látni.