Elfogyott a kenyér vagy a sör? Mutatjuk, hol vásárolhat vasárnap
A vasárnapi boltzár legnagyobb játékosai stabilan támadnak minden hétvégén, egy csomó olyan boltjuk van, ami az összes vasárnap nyitva tud lenni.
A vasárnapi boltzár legnagyobb játékosai stabilan támadnak minden hétvégén, egy csomó olyan boltjuk van, ami az összes vasárnap nyitva tud lenni.
Majdnem a Sió-hídig lejjebb hoznák a leendő új zsilipet, ezáltal egészen odáig nyílt Balaton-vizet lehetne biztosítani, ezzel együtt a kiliti duzzasztót is egy kilométerrel lejjebb költöztetnék.
A védelmi ipar fejlesztését véli az egyik kitörési pontnak a kormányzat. Ehhez azonban előbb újjá kellene éleszteni a teljesen szétesett iparágat.
Az uniós munkavállalók jogainak csorbítása lehet az ára annak, hogy a britek bent maradjanak az EU-ban. A múlt heti alku az integráció bomlásának kezdete lehet. Viszont lehet, hogy Nagy-Britannia többet veszít az egésszel, mint amennyit nyer.
Nem kapták meg a nekik járó praxistámogatást a háziorvosok. Januártól összesen 10 milliárd forint pluszpénzt kaptak volna, orvosonként bruttó 130 ezret, amit leginkább az asszisztensek bérének emelésére fordíthattak volna, de nem kaptak semmit. Az államtitkár azt mondta néhány hete, a pénz megvan, de kérnek cserébe valamit. Végül kiderült: január helyett júniustól kapnak pénzt, 10 milliárd helyett csak hatot, és mindezért több munkát kell végezniük – hangzott el a pénteki RTL Híradóban.
A táncoló Starbucks baristát nem lehet nem kedvelni.
A decemberi fogyasztásból becsülték meg az éves fogyasztást – természetesen tévesen.
„Némi haladást” értünk el, a beruházások visszaeshetnek, fogynak az uniós források az Európai Bizottság szakértőinek Magyarországról szóló országjelentése szerint. Az anyag leginkább a magyar közmunkaprogramot és a továbbra sem csökkenő korrupciós kockázatokat bírálja.
Alkatrészeket fognak gyártani, a cég nevét egyelőre nem árulták el.