Orbánék tovább nyomnák a szakképzést
Növelnék az ösztöndíjakat, nem pénzbeli támogatási formákat is bevezetnének a szakképzésben tanulóknál. Egy helyett két szakképzés járna ingyen a kormány tervei szerint – derült ki egy ágazati stratégiai dokumentumból.