Szexi, és a profitot is növeli, de hogyan kapcsolódhat egy kisebb cég ehhez a trendhez?
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
Szigorú besorolás volt életben arra a ritka esetre, amikor Kim Dzsong Il, a napokban meghalt észak-koreai diktátor...
Szigorú besorolás volt életben arra a ritka esetre, amikor Kim Dzsong Il, a napokban meghalt észak-koreai diktátor ellátogatott egy külső helyszínre. Például egy ABC-áruházba. A mozgólépcsőn tilos volt mellé állni, csak jóval mögötte, meghatározott sorrendben lehetett utazni. Aki akadékoskodott, az biztos meghalt.
Ez a vasfegyelem világosan látszik ezen a képen, amit a KCNA észak-koreai hírügynökség december 17-én tett közzé. Kim Dzsong Il első számú észak-koreai vezető, a Koreai Munkapárt főtitkára, a Nemzetvédelmi Bizottság elnöke látható az alső lépcsőfokon, amint felkeres egy ABC-áruházat az észak-koreai fővárosban, Phenjanban 2011. december 15-én. Mögötte a húga, Kim Kjong Huj és az utódjául kijelölt legkisebb fia, Kim Dzsong Un, az állampárt, a Koreai Munkapárt Központi Katonai Bizottságának alelnöke áll. A húg férje, azaz a vezér sógora, Dzsang Szong Tek kettővel Kim Dzsong Un mögött, világos kabátban áll.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
2025. július 10-én lezárult a „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja” pályázat. Július 15-étől új forgóeszköz-finanszírozási lehetőség nyílt meg a feldolgozóipari mikro- és kisvállalkozások számára.
Folyamatosan bővül a céges bankkártyapiac. A kínálaton egyre inkább látszik, hogy a neobankok megjelenése versenyre készteti a hagyományos bankokat is.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
Egy magyar bombaszakértő segítette az 1920-as években a japán elnyomás ellen harcoló koreai szabadságharcosokat – derül ki Csoma Mózes, a Károli Gáspár Református Egyetem bölcsészkarának dékánja, volt dél-koreai magyar nagykövet tanulmányából.
Olaszországi nyaralása idején történt végzetes baleset az osztrák extrémsportolóval.
Az Evergrande csődje óta tudhatjuk: elég nagy bajok vannak a kínai ingatlanszektorral. A fejlesztők most is abban reménykedtek, hogy az állam kisegíti őket, Peking azonban csalódást keltett. A kínaiak igazi problémáját azonban semmilyen tőkeinjekció nem tudná megoldani.
A pár egy podcastben reagált a pletykára, mondván, most legalább egy helyen vannak, mert ha nem, mindenki azonnal a válásukról kérdez.