Eltűnt egy kisfiú a Flórián térről
A kisfiú hétfőn délután egy gyerekprogramról tűnt el.
A nő ellenállt, a férfi végül "csak" kirabolta, aztán sikerült elfogni.
Az oktatásért felelős államtitkár szerint jó irányba mennek a dolgok, a szakmai és szakszervezetek szerint ez csak akkor igaz, ha a "jó irány" a tönk széle. De mit várnak az iskolákban? Fővárosi és vidéki igazgatókat kérdeztünk pedagógushiányról, bérekről és a várakozásaikról.
Vizes programokon is részt vesz és az Ericsson-gyárba is ellátogat.
A férfi egy társasággal a Matterhornt mászta meg, és már lefele jövet érte baleset.
És ukrán állapotokat is vizionáltak Magyarországra. Kemény jelzőkkel illették az orosz elnököt és Orbánhoz fűződő viszonyát Fekete-Győr Andrásék a Citadellához szervezett fáklyás tüntetésükön.
A miniszter szerint a Klik felelőssége, hogy a tanévkezdésre minden feltétel adott legyen az iskolákban.
Nem akármilyen ígéretet tett az orosz elnök a magyar miniszterelnöknek hétfőn Budapesten, ha hiteles az orosz TASSZ hírügynökség erről szóló tudósítása.
Több dolgozó állította, hogy hiába látják a rágcsálókat hónapok óta, a kórház vezetése nem tett eddig semmit.
Az UEFA és az MLSZ szabályzata is pontosan leírja, milyen feltételeknek kell teljesülniük ilyen esetekben.
És hol van még a ciklus vége?
Felújították a hűvösvölgyi villamosvonal támfalát, több sebességkorlátozást is felszámoltak.
Sosem látott botránnyá dagad az újpesti címer-gate.
Csaknem egy tucat embert mozgatott meg az Együtt elnökének Putyint kifütyülő akciója, többen a kerítésre mászva sípolták szét az üres elnöki autót a Papp László Budapest Sportarénánál. Az orosz elnököt egy másik bejáraton át juttatták be ugyanis a cselgáncs-világbajnokság helyszínére.
Több mint 70 ember munkája forog kockán a VDSZSZ szerint.
A szocialisták azt is akarják, hogy valóban kétszer annyi családi pótlékot kapjanak a családok szeptemberben, és ne az legyen, hogy egyszerre kapnak meg kéthavit.
Viperamérés és viperastand is várja a látogatókat az idei viperanapon.