Körúti robbantás: nem tudni, miért késett a nyomravezetői díj visszavonása
A Teréz körúti robbantással gyanúsított férfi elfogásához ajánlott fel a rendőrség 10 millió forint nyomravezetői díjat, de az már korábban is kiderült, nem jár senkinek.
A Teréz körúti robbantással gyanúsított férfi elfogásához ajánlott fel a rendőrség 10 millió forint nyomravezetői díjat, de az már korábban is kiderült, nem jár senkinek.
Itt a videó arról, hogyan reagáltak a Fidesz és a Jobbik képviselői a nemzeti ügyként aposztrofált alkotmánymódosítás keddi elbukása után. A két párt a legmagasabb szinteken tolvajozta és hazaárulózta egymást.
A gyors kanyarokat kifogásolta az egyenes szakaszon.
Egy 16 évvel ezelőtti Fókusz-műsorban is a hajléktalanság volt a téma, de a hangnem és a tálalás finoman szólva is más volt, mint a Tények hétfői riportjában. Egy dolog azonban közös a két műsorban: a műsorvezető személye.
Egy év alatt mentek tönkre a fák.
Megérkezett az igazi tél a Dunántúlra, Vas és Zala megye több pontján havazik – derül ki az Időkép kedd délutáni adataiból. Sokfelé fagypont közelébe süllyedt a hőmérséklet, így megmarad a hó, van, ahol a 4 centit is elérte már a hótakaró vastagsága.
Megkérdeztük a parlamenti képviselőktől, hogy Hillary Clinton vagy Donald Trump elnökségével járna-e jobban Magyarország.
Az Emberi Jogok Európai Bírósága szerint nem lehet eltitkolni, hogy a rendőrség kiket rendel ki védőként, és ők hány ügyet visznek. A pert kezdeményező Helsinki Bizottság szerint az ügy túlmutat magán, és hatalmas a jelentősége.
Sokan nem értették, hogyan szerepelhetett Iványi Gábor lelkész a TV2 gyalázatos hajléktalan-riportjában. A válasz: nem is tudott arról, hogy bevágják az anyagba a jóval korábban velük forgatott részt.
Kocsis Máté 2015-ös hírhedt menekültek elleni kirohanása nem tartozik az egyenlő bánásmód törvényi hatálya alá a bíróság szerint, ezért az elutasította a Magyar Helsinki Bizottság keresetét.
A politológus szerint még nem látni, ki nyert és ki vesztett a bukott Alaptörvény-módosítással, a Jobbik ki tudott lépni két hátrányosabb helyzetből a politizálásával, a Fidesz egyelőre egy rekorddrága kampányból egy sikertelen népszavazást és Alaptörvény-módosítást tudott felmutatni.
Döntött a strasbourgi bíróság az MSZP-s Szanyi Tibor 2013-as beintési ügyében, amit a házelnök példátlanul szigorú büntetése követett. Ha Szanyi már kifizette a rárótt bírságot, az emberi jogi bíróság szerint 450 euró (mintegy 140 ezer forint), valamint 2650 euró (mintegy 820 ezer forint) illeti meg a költségek megtérítésére.
A damilt csónakmotorjával feltekerő másik horgász próbált együttműködő lenni, de a felszerelését sirató pecást ez nem hatotta meg. Beúszott a csónakig, hogy a vízbe hajítsa az azon ülő embert. Az ügyészség vádat emelt.
Az MSZP szerint húszmilliárdos szavazást bukott most el Orbán, ők viszont következetesen viselkedtek.
A hajléktalan emberekről szóló szocioérzéketlen Tények-riport méltó választ kapott a Hírcsárdától. Mint írják, az álújságírók "saját mocskukat a képernyőre hányva ijesztgetik a munkába vagy iskolába igyekvőket".
Az MSZP is beszállt a tiltakozó performanszba, bár a szocik helikopteres akciója a parlamenti közvetítés alapján kissé besült.
Gyurcsányt a Jobbikkal és az MSZP-vel állította párhuzamba a Fidesz frakcióvezetője, de az összevetésből a DK elnöke jött ki győztesen.
A miniszterelnök egy érvénytelen népszavazásra hivatkozva, felhatalmazás nélkül próbált alaptörvényt módosíttatni, de ez nem sikerült neki – mondja az ellenzéki párt.
A parlamenti közvetítésben nem igazán lehetett látni, hogy az MSZP mivel tiltakozik az alaptörvény-módosítás ellen, a Jobbik drapériája feltűnőbb volt. Hát, sok mindenről nem maradtak le, a szocialisták olyan A4-es lapokat tartottak maguk elé, amelyen áthúzott helikopterek voltak láthatók. Ezzel Rogán Antal helikopterezésére utalnak, de az alkotmánymódosításhoz mondjuk nehezen kapcsolódik.