294 milliárd forintért építhet Duna-hidat és utat hozzá Szíjj László cége
Az eddigi legdrágább magyar híd épülhet meg Mohácsnál – derült ki, miután végeztek az ajánlatok elbírálásával.
Az eddigi legdrágább magyar híd épülhet meg Mohácsnál – derült ki, miután végeztek az ajánlatok elbírálásával.
Be nem tartott ígéretek, nyúlások és bukdácsolás jellemezte a felcsúti mágnás sportmárkájának első éveit, de a kormányközeli üzleti világ annyira katonásan sorakozott fel a társaság mögé, hogy egy idő után elkerülhetetlenné vált a siker. 2023-ig legalábbis. Hogy abban az évben mi történt, és miért tűnik most úgy, hogy mindent letekernek, céges beszámoló híján még nem világos. Hogyan jutott a 2Rule idáig?
Részvényenként 10 forintos osztalékhoz jutnak az Opus Global Nyrt. tulajdonosai, így Mészáros is.
A GVH szerint a Cup Revolution nem befolyásolta tisztességtelenül a fogyasztókat, de egyes környezetvédelmi állításai nem voltak megalapozottak.
A helyszínre kihívták a mentőket, több száz dolgozónak kellett elhagynia az üzem területét.
Bővül a Corvinus projekt és a hazai gázkitermelés Sarkad határában.
Optikai kábeleket fog gyártani 8 milliárd forintos beruházással a kínai Fiberhome Kisbéren. Az állam 15 százalékkal tolja meg a gyárépítést.
Kevesebbet vásároltak a magyarok tavaly a SPAR-ban, mint egy évvel korábban, de az üzletlánc így is nyereséges lett volna, a 30 milliárd forint különadó viszont mínuszba küldte le a céget. Arról, hogy a kormány beperelte volna a SPAR-t, a cég vezetői még nem kaptak semmilyen értesítést, és azt tartják valószínűnek, hogy nem hagyja el a bolt Magyarországot.
Kiberbiztonsági okokból döntöttek a változtatásról.
Nem megy a webshop, bezártak a fióktelepek, új telephelyen a cég.
A kikötőben a forgalom még mindig a töredéke a baleset előttinek.
A hét végére rendeződhet teljesen a helyzet.
Kiperelte az Átlátszó az Ormosszén Zrt. vételárát tartalmazó szerződést.
A Mol tervezett és részleges karbantartást végez a százhalombattai finomítóban. Ennek alapvetően nem kellene semmiféle fennakadást okoznia az ellátásban, ám Nagy Márton miniszter belengette, hogy a kormány akár újra ársapkát vezetne be az üzemanyagokra.
Hogyan térképezik fel azokat a gondolatokat, amiket meg sem fogalmazunk? És mi köszön vissza azokból az adatokból, amelyeket magunk mögött hagyunk? Ezzel foglalkozik a BeHive viselkedéstudományi cég, amelynek alapítója, Nyvelt Anna és adattudományi vezetője, Takács Anna volt üzleti podcastunk vendége.
Valójában a már működő üzemekben is sok vendégmunkás dolgozik. A kormány épp most könnyíti meg egy kínai projekt, a Budapest–Belgrád-vasút esetében a kínaiak foglalkoztatását.
Egymilliárd forintos program indul a kávéházi cigány zene megőrzésére. A vidéki vendéglátóipar 13 milliárdot kap, a Tourinform-irodák korszerűsítésére egymilliárd forint jut.
A City Taxi többlettartalom nélkül hirdette magáról, hogy ők „a magyar” társaság, és megtévesztően állíthatta, hogy az árgaranciája egyedülálló.
Január végén a kormány közel 300 milliárd forintot tolt bele a Corvinus Befektetési Zrt.-be. A Nemzetgazdasági Minisztérium szerint a pénz nem a ferihegyi reptérre kell.