Dragomán György: A tanárokkal vagyok, és a diákokkal, akik melléjük állnak, és megértették, hogy a közös jövőnk a tét
Dragomán György és Szabó T. Anna a Facebookon üzent a tanároknak és a diákoknak. Utóbbi egy verset is küldött egy számára meghatározó pedagógusnak.