Lecserélte saját cégét a portugál befektető a 4iG-ben
Az üzletember édesapja, Mário David jobboldali politikus, Orbán Viktor kormányfő szövetségese.
Az üzletember édesapja, Mário David jobboldali politikus, Orbán Viktor kormányfő szövetségese.
A mesterséges intelligencia sem tudná az összes olyan tényezőt figyelembe venni, amelyek együttes hatása meghatározza, ki nyeri az amerikai elnökválasztást. A végeredmény pár tízezer emberen múlhat, három forgatókönyv pedig egyenesen döntetlennel számol, amely helyzet Donald Trumpnak kedvezne. Akár a republikánus jelölt fut be, akár nem, a trumpizmus hosszú távon beépült a társadalomba, és a demokratákon is nyomot hagyott.
Még súlyosabb helyzetbe hozhatja Kijevet, ha az amerikai elnökválasztás után visszaesik az USA-ból érkező hadi segítség mértéke. A védelemhez való külföldi hozzájárulás ugyanis eddig sem volt elégséges. Ha Amerika kihátrál Ukrajna mögül, Európa mennyire tudja átvenni a helyét? És vajon milyen „csodafegyverrel” teremtene békét Ukrajnában Donald Trump?
Miután kellő kontroll nélkül, szokatlan módon támogatta, most egyre hevesebben kéri számon a kormány a Liberty Steelen, miért hagyta lerongyolódni a stratégiainak tartott egykori Dunaferrt.
Hogyan lehetséges, hogy bár a világon mindkét nem tagjai körében a szív- és érrendszeri panaszok jelentik a vezető halálokot, az érintettek között mégis jóval több a – menopauza utáni életkorba ért – nő, mint a férfi?
Az európai államok vezetői egyre inkább elképzelhetőnek tartják, hogy fegyveres konfliktus tör ki Oroszország és országuk, illetve Oroszország és a NATO között. Bár a háborús pszichózis keltésében az Orbán-kormány jár élen azzal, hogy naponta vizionálja azt, hogy a NATO hibájából kitör a harmadik világháború, a kontinens többi kormánya Oroszországot teszi felelőssé a veszély növekedéséért és párbeszédet folytat polgáraival a honvédelemről. A magyar kormány, amely évek óta a háborús veszélyhelyzet körülményei között irányítja az országot, nem érzi szükségesnek a polgárok tájékoztatását.
A Nemzetgazdasági Minisztérium szerint a SPAR Brüsszellel összefogva megtámadta a magyar családokat, Bayer Zsolt pedig bojkottot hirdetett, de mennyivel okozott volna nagyobb kárt, ha Németh Szilárd bojkottálja a bolthálózatot? A Duma Aktuálban azt is kibeszélték, mi baja van a SPAR-nak a magyar családokkal, hogy foghat össze egy üzlet és egy város, és az is kiderült, mi történne, ha valaki szeretné megvásárolni az egész boltot.